reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam Was dziewczyny staraczki,
Dawno mnie tu nie było.Nie pisałam tutaj niczego bo nie chciałam nikogo straszyć.Ale jedna z Was napisała,że powinnam.
Będę się starać ponownie o dziecko.Moja ciąża obumarła kilka miesięcy temu.
Po zabiegu pozostały mi plamienia przed miesiączką ok. tygodnia do 10 dni przed.Robiłam różne badania i jestem okazem zdrowia.Lekarze nie umieją mi pomóc.Czy któraś z Was zna kogoś kto miał coś takiego po zabiegu usunięcia martwej ciąży i zaszedł mimo tego w ciążę?
Boję się próbować przez te plamienia a lekarze mówią, "że to musi być moja decyzja".
Pozdrawiam

Poczytaj w necie o CASTAGNUSIE. Wielu kobitkom pomógł ten specyfika na różne dolegliwości - jedną z nich jest właśnie plamienie w trakcie cyklu.
 
reklama
Witajcie
Tak się zastanawiam co chce napisać... mam zajebistego doła więc może dziś nic napiszę...

Karola.de w 100% Cię rozumię - no chyba, że Tobie ten dół już minął (czytałam dziś trzy dni wstecz Wasze zapiski więc nie wiem czy to jeszcze aktualne)

Lolitko może jeszcze wszystko będzie oki (ja tak do końca nieznam się na tych wszystkich rzeczach bo znawcą jesteś Ty, ale trzymam kciuki)

LauraOna wierzę, że Ci się uda...

... tak się właśnie zastanawiam jak ja dziś dojdę do pracy z takim dołem... może do 22 mi minieeeeeeee... spadam stąd bo przejdzie na Was...................................................
 
U mnie kiepsciutko mam juz leki clo+pregnyl, ale nie moge brac bo jeszcze nie dostalam @.wiec jestem lekko wkurzona!bo juz powinna byc, jedno wiem, ze progesteron mi wariuje bo piersi bolą a nigdy przed @ nie bolaly no, ale cykl byl bezowulacyjny wiec wszystko sie moze wydarzyc!
 
Lolitko a moze u Ciebie jeszcze nie wszystko stracone? bo widze, ze dzisiaj jdnak tempka w góre?
J anie mam co pisac bo u mnie kijowo wiec siedze w krzakach
u mnie piersi przestają chyba bolec wiec mam nadzieje, ze lada chwila pojawi sie @ wiec mysle, ze progesteron dopiero spada:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie wsio stracone...dzisiaj malpa ma przyjsc
tempka nadal jest pod wplywaem progesteronu wiec nie ma sie czym sugerowac
 
witam

Marzenixx jak u ciebie...?
lolitka :-( jestes juz pewna? szkoda no...
Dziewczyny a może będziemy miały prezent na Mikołaja! :) może teraz się uda...
mówię to oczywiście do dziewczyn które już zaczeły kolejny cykl.
Bo za resztę nadal 3mam kciuki!!:happy2:

Ja już nie wiem jak mam robić aby wyszło....
co robimy nie tak z męzem...
nie wiem... :-(
za mocno chcemy?
 
reklama
Kinga


Wsio robicie ok....to nie jest tak ze cos sie zle robi....po prostu zarodki sie nie chca rozwijac. moj przyklad jest dobrym przykladem - wsio jest ladnie pieknie, nawet zarodek jzu dzielacy wprowadzony do macicy a i tak sie rozwijac nie chcial

i niczyja to wina...to natura a natura to nie szwajcarski zegarek
 
Do góry