reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Siemacie Lachony

Wpadłam sie przywitać bo zaraz do kamieniołomów lece, robie dzisiaj do 22.00 qrwa ocipieje.

Mam pierwszy objaw ciążowy (po dwóch dniach od zabiegu - to jest dopiero pozytywne myślenie) rano obudziłam się głodna i nawet dzisiaj zjadłam śniadanie.

Wczoraj wyłączyli mi prąd i dzisiaj to samo, szlak mi trafi lodówkę. mieszkam na dzielnicy cudów więc nam zawsze wyłączają prąd bo tu nikt poważny nie mieszka więc menelon prąd jest nie potrzebny napijać można przy świeczce. No ale pamiętajmy że inni mają gorzej bo np. mieszkają koło amfiteatru.
AMFITEATR FUJ
ożesz ty :-p:-p:-p:-p:-p
Wszytskiego naj naj Aniu :-p:-p:-p:-p z okazji twojego świeta spędzonego w kamieniołomach :-p :*
 
Qrwa jeszcze te imieniny no nie wytrzymam. Zapomniałam że to dzisiaj chociaż dwa dni temu mi przypominano.

Dzisiaj w robocie będę rżnąć głupa że zapomniałam a poza tym i tak imienin nie obchodze.
W robocie czy imieniny czy urodziny, to przynoszą torty, ciasta, stawiają szampany. Ja kutwa wypłukałam się na zapłodnienie i jestem goła w ryj. Sama nie mam dla siebie a obcym mordom będę dogadzać.

Ale wam mogę stawiać ile wlezie bo to wirtualnie. Bosze co ja bym wam postawiła gdybym miała kase:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
ty to stawiaj tylko swojemu..a my swoimi same sie zajmiemy :p

Ocipiałaś chyba, jestem po zapłodnieniu i teraz to ja już nic nie muszę - no chyba że się nie uda to zaś będę kombinować z atrakcjami żeby go do wyra zaciągnąć wtedy kiedy trza a nie wtedy kiedy się chce.

Ty za bardzo mnie wyidealizowałaś jak przeszło ci przez myśl że ja wszystkim mężom mogę postawić. Są jakieś granice koleżanko, już nie mam tyle siły co jeszcze kilka lat temu - STAROŚĆ
 
reklama
Idę nałożyć Lachony tapete na pyszczydło co by nie straszyć ludzi.
Obrobię się szybko i se jeszcze z wami posiedze.
 
Do góry