reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Cześć babeczki!!
ja zaraz robię sobie kawkę kto sie dołączy do mnie??


Cześć Daria!! :-):-)
zastanawiałam sie nad tym Costagnusem i jak wrocę do staranek to chyba sobie go zakupię a narazie robię przerwę bo muszę się podleczyć troche bardzo mi cieżko bylo podjąć taka decyzje ale coż chce trochę odpocząć po tych 9 miesiacach starań

No wlasnie ja pisalam o tym Castagnusie, bo moze by warto bylo juz zaczac. No i moze po tych 2 mcach przerwy (z Castagnusem) jak juz zaczniecie od nowa staranka to wam sie uda za 1szym stzralem?? Tzn oczywisci musisz poczytac czy te twoje antybiotyki nie beda przeszkadzac, Ja sie nei znam, ale to niby ziolowy lek. Jest tu jakas farmaceutka???

Ała... wiem co to znaczy kolka nerkowa... Jak byłam na studiach dostałam ataku... Nie było mowy o tym, żeby się poruszyć, a karetki nie chcieli wysłać. Koleżanka jakoś dowiozła mnie do szpitala a tam naszprycowali mnie tak silnymi lekami, że wzywałam... doktora Burskiego.... no comment... wszyscy mieli ze mnie polew...:-D

:-D:-D:-D
 
reklama
Zajec Ty se podłącz w końcu neta w domu! :-D:-D:-D
Witaj kochana buziaki i dla Ciebie



Proszę cię koleżanko - komp na bank stoi w koncie bo gniazdka dla niego zabrakło.
W chałupie wszystkie wibratory i masażery erotyczne się ładują albo bezpośrednio lecą na zasilaniu zewnętrznym przecież potrzebna jest moc na takiego sexomasoholika

Siemano Dżordżety, zaraz spadam do roboty ale se myśle mała jechanka z ranka jak śmietanka.
 
A z tym Castagnusem to czy myslicie, ze tak bez ekarza moge sobie go zazywac??


nie... nie wiem dlaczego ten lek jest sprzedawany bez recepty!!! ja bylam glupia i tez kupilam i bralam na wlasna reke po ostawieniu tabletek anty... masakra... cykle sie nic nie zmienily a moze to wlasnie przez ten lek mialam je tak dlugie... bralam 2 opakowania (powinno sie 3) i jedno mi zostalo... ale moze dobrze sie stalo... man nauczke ze z lekami sie nie zartuje i nic bez wczesniejszego uzgodnienia z lekarzem nie bede brac... ogolnie nie polecam...
 
no nie - sernik, ja tez chyba zapodam w najblizszym czasie bo uwielbiam..
ja planuje popołudniu iść do sklepu i zakupic składniki na sernik,bo tez juz za mną łazi jak szalony:-D:-D:-D
domu to mam sie do czego podłączać:-D:-D
Madziula, jak z M.??? pogodziliście się??

Uwielbiam serniczek. Ja wczoraj mężulowi zrobiłam sałatke z gyrosem i pierogi:)
A propos sernika...KROPECZKA, gdzie mój sernik?????
Ty sie Maleńka nie wymiguj inna wtyczką :-D:-D:-D
Z Pawłem jesteśmy na stopie pokojowej ale szału ni ma :-:)baffled:
plan codziennego
Sexe16.gif
zostal wczoraj zachwiany :-( ale dziś przed jego wyjsciem do pracy nadrobiłam zaległości :-D
wieczorkiem znowu coś wymyślę-Boshe a gdzie 26 :szok::szok::szok::-D:-D:-D
 
Proszę cię koleżanko - komp na bank stoi w koncie bo gniazdka dla niego zabrakło.
W chałupie wszystkie wibratory i masażery erotyczne się ładują albo bezpośrednio lecą na zasilaniu zewnętrznym przecież potrzebna jest moc na takiego sexomasoholika

Siemano Dżordżety, zaraz spadam do roboty ale se myśle mała jechanka z ranka jak śmietanka.
Hanka powalasz mnie na cycki a pisałam Ci,ze sa małe-aaałłłłaaaa :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
No ja tez pierwsze 2 mce z Castagnusem mialam cuda wianki. !szt cykl wydlzuony o 4 dni. W drugim plamienia na 8 dni przed @. Teraz jestem w trakcie 3go- ostatniego. Wytrwalam i czekam na efekty. Bo niby ten lek tak dziala. Ze aby wyregulowac cykl czy pozbyc sie objawow PMSu to trzeba troche poczekac. Najpierw musi cos sie dziac aby potem bylo dobzre. dlatgo ja nie zrezygnowalam (choc juz bylam blisko) i czekam. Ja biore na obnizenie prolaktyny i pozbycie sie plamien przed @.
 
Do góry