reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ta drożne, po lekach mam jajeczka, po pregnylu pękają, facet buhaj rozpłodowy z perłową życiodajną wydzieliną a zaciążyć nie mogę.
Rebus kutwa, rebus.


Ty...a próbowałaś tym drugim sposobem? Bo tu kiedyś na BB jakaś laska mówiła że zaciążyła bo ręką spermę przeniosła...
 
reklama

Mnie tez napieprza podbrzusze - ale bardziej krzyz - i pewnie doklada sie do tego to, ze tyle siedze, ale ciezko uczyc sie na stojaco :baffled: Normalnie w poniedzialek nie moglam juz wysiedziec na 9 i 10 godzinach zajec, a teraz tez sie non stop wierce i bujam
:no:

Mnie bolą jajniki, krzyż, cycuchy, głowa, jestem senna, zmęczona, rozdrażniona i oczywiscie nic mi sie nie chce:baffled: i @ też sie juz zbliża:-:)-:)-:)-(
 
ja tez tak czulam w pierwszej ciazy...
a teraz...dzis powinnam dostac @...przychodzi jak w zegarku..z malym plamieniem..rozkreca sie na drugi dzien...narazie cisza...aczykolwiek chodze bucze i jestem mega spieta- bo wszystko wskazuje na@..a nie na ciaze...i pobolewa podbrzusze i krzyz...jutro jak nie przyjdzie na 100% juz testuje...Trzymajcie kciuki!
Trzymamy kciuki, nie bój żaby.... U mnie podobnie tylko ja....nie zamierzam testować tylko czekam...
Rozmawiałam z Adamem..Ma gips na 2 tygodnie. Zrobili mu RTG i lekarz nie jest w stanie stwierdzić czy to to samo co było we wrześniu.Czeka aż gips mu wyschnie i wchodzi do lekarza po zwolnienie i wtedy dopyta o więcej.
Oż fuck.... Fajny ten lekarz jak nie umie nic stwierdzić:-(


Dziekuje kochana :tak::-D Mnie w niemysleniu pomaga zajecie sie innymi sprawami. Jak pisalam prace nie mialam czasu myslec, teraz sie duzo ucze - wiec raczej tez nie mysle... Obawiam sie, ze jednak ten cykl nie bedzie szczesliwy, bo leje sie ze mnie ten sluz juz nieomal wiadrami :eek::szok: czuje ze wycieka, ide do lazienki, paluchem przejezdzam, patrze, a tam taki mocno rozwodniony kisiel (wybaczcie opis)... I kto to mowil, ze przed okresem ma sie suche dni? ;-) Ja mam zazwyczaj wlasnie takie mokre (szkoda ze w czasie spodziewanej owu nie mam tyle sluzu :laugh2:)
.
Hmmmmmmmm to podobnie jak opisywała Patrysia:tak:
 
Nie no nie wytrzymamTy tu robota sie nie zasłaniaj:baffled: ona nie zając nie ucieknie :-D Boze mieć chłopa i wolna chate i nie korzystać toz to grzech prawie:szok::rofl2:
a co nie mozecie sobie pouzyważ i w dzień i wieczorkiem i w nocy???!!!:-D:rofl2:
ryz trzeba ugotowac, miesko podsmazyc.. jak chce jesc to sie musi wstrzymac..
Zmierzyłam tą szyjke ale nie wiem czy dobrze:-p Czuję ją nisko, zamknięta, miękka.. hmm.. ja ide sie połozyc bo sama się nakręcam:-p
miekka.. zazwyczaj na @.. ale moge sie mylic..

Szyjka macicy przed @ i na poczatku ciazy jest prawie taka sama. Jestes dobra, skoro po pierwszym razie udalo Ci sie rozpoznac wszystkie ulozenia. Ja trenowalam kilka cykli, zanim zaczelam wszystko rozpoznawac.
Powodzenia
nie wiem jaka jest na początku ciazy bo nie byłam nigdy to nie wiem.. jak zaciaze to Wam powiem.. w kazdym razie po owulce az do @ mam nisko twardą zaknietą.. czesem sie otwiera i podnosi nie wiem czemu, a w dzien @ jest wysoko miękka i otwarta.. jak to sie mówi jak jest otwarta to cos musi leciec albo płodny sluz albo @.. jedno z dwóch.. a odnosnie rozpoznania to ja pierwszy cykl tez sie uczylam.. mam zapisany.. caly czas w górze.. i twarda... podejrzewam ze to takze sprawa indywidualna każdej kobiety.. trzeba sporo się "nagrzebać" by rozpoznać..
:-) Mój ma tak jak karze mu się po plecach posmerać.....zawsze się to jednym kończy;-)
hihihih u nas to samo.. ale czasem go "oblewam zimna wodą" wtedy wieczorkiem lepiej smakuje
predzej ze stresu sobie zaszkodzisz i pojawia sie podswiadomie wszystkie objawy ciazowe :-) ja mialam co cykl poki przestalam sie mega nakrecac jak Ty teraz bo chcesz sie oszukac ze NIE ale sie nakrecasz na maxa, 3 lata staralam sie o dzidzie wiem co pisze i dziewczyny tez :-) ja nim zafasolkowalam mialam mdlosci, sennosc, metalowy posmak w ustach, zgage, omdlenia, sluz, zachcianki itd itp...a przychodzila @ a jak zafasolkowalam objawy pojawily sie po terminie @ i to niektore tylko jak bol piersi czy brzucha a poooooooooooooooootem pozostale jak sennosc czy cos :-)
ja mam to samo.. na początku cyklu mówie sobie teraz sie nie będę nakręcać i co.. pod koniec a czasem i w połowie cyklu jestem tak nakręcona jak te bączki co się nimi dzieci bawią.. masakra..
Rozmawiałam z Adamem..Ma gips na 2 tygodnie. Zrobili mu RTG i lekarz nie jest w stanie stwierdzić czy to to samo co było we wrześniu.Czeka aż gips mu wyschnie i wchodzi do lekarza po zwolnienie i wtedy dopyta o więcej.
kochana przytulam... teraz to bedziesz usługiwac pewnie męzowi:)

To zaden rebus. Nie przygladaj sie tej perlowej wydzielinie, tylko wiesz co! Nie ogladamy najpierw wydzieliny a pozniej aplikujemy, tylko NAJPIERW aplikujemy. Widzisz, rebus rozwiazany!!!

A tak serio, to jak jestescie oboje zdrowi, to na 100% w koncu zaciazycie!!! Moze zrobimy jakies zaklady? Ja mowie, ze w lato :-D
ja mówie jak tylko Hanka pojdzie do pracy to zaciąży. no chyba ze sie starac nie będą.. ale to i tak wpadke zaliczą:p
 
ŁACZE SIE Z WAMI DZIEWCZYNY!

cala obolala jestem..krzyz i jajniki...i uczucie jakby juz przyszla..lece do wc sprawdzam..cisza..cycki juz nie swedza..ale sa nabrzmiale i ciezkie(ale takie tez sa przed okresem) troszke pod pachami tak ciagnie..ale to moze tez na @...i dostalam uczulenia pod pacha- takie same jak dostalam jak bylam w pierwszej ciazy...:-Dale z tego sie smieje..bo to przeciez nie jest objaw ciazy...
Ja nie wkrecam sobie..bo czuje, ze za chwile przyjdzie...Ide zaraz na swieze powietrze...pochasac:-D
 
Mnie bolą jajniki, krzyż, cycuchy, głowa, jestem senna, zmęczona, rozdrażniona i oczywiscie nic mi sie nie chce:baffled: i @ też sie juz zbliża:-:)-:)-:)-(

Heh zycie :eek: Mnie na szczescie tylko boli podbrzusze (dzis niewiele, teraz jest nawet mniej spuchniete niz rano i wczoraj) i te plecy... A wczoraj bylam wkurzona na M bez powodu - PMS w pelni :sorry: Jedyna roznica jaka czuje do moich kilku ostatnich cykli to to, ze nie czulam/czuje "laskotania" w podbrzuszu, ale moze na to przyjdzie czas, w koncu jeszcze 1-2 dni do @ (to moje 'laskotanie' to takie uczucie jakbym miala powiekszona i rozpulchniona macice- to znaczy nie wiem czy to stad, ale tak to 'czuje'). Tak w ogole to dzis tempka w gore: 37C, wiec nie spodziewam sie plamienia juz dzis (ale oczywiscie moze tempka poszla w gore bo zamiast dopochwowo wzielam luteine podjezykowo).
 

To zaden rebus. Nie przygladaj sie tej perlowej wydzielinie, tylko wiesz co! Nie ogladamy najpierw wydzieliny a pozniej aplikujemy, tylko NAJPIERW aplikujemy. Widzisz, rebus rozwiazany!!!

A tak serio, to jak jestescie oboje zdrowi, to na 100% w koncu zaciazycie!!! Moze zrobimy jakies zaklady? Ja mowie, ze w lato :-D

Moj twierdzi, że to życiodajny płyn z czystym białkiem więc aby mieć piękną cerę powinnam przyjmować zewnętrznie i wewnętrznie:-D:-D

Kazał mi odkładać na in-vitro taka jestem zajebista w zaciążeniu.


Zescie sie dobraly idealnie :-D:-D:-D:-D A pamietam wasza klotnie na poczatku o prawko jak Hanka dolaczyla do forum
:-D:-D:-):-):-)

Hanka
- udalo Ci sie dorwac ten pregnyl?

Ta rysowała mnie mądrala jak ja swoje auto.:-D

Mój Super G miał 2 ampułki a ja dorwałam jedną ampułkę w Tesco i załadował mi 3. Teraz mam recepty pojade do Czech i pierdole polski system.


Ty...a próbowałaś tym drugim sposobem? Bo tu kiedyś na BB jakaś laska mówiła że zaciążyła bo ręką spermę przeniosła...

To był przeszczał na maxa. Jakiś pustak.:-D:-):-D

Ja se sama coś wymyśle:-D:-):-D
 
reklama
Do góry