reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dziewczyny jak sie czułyście po clo, ja już nie wiem co sie dzieje od poniedziałku tak potwornie mnie boli głowa, ze chyba dłużej nie wytrzymam - jutro ostatnia dawka, mam nadzieję, ze sie poprawi.

Boję sie, ze jak nie zaskoczę teraz to sie nie zdecyduje na koleiny cykl stymulowany!!!

Może macie jakieś dobre rady jak to przetrwać- moze ktoś też tak paskudnie sie czuł?!
 
reklama
Dziewczyny jak sie czułyście po clo, ja już nie wiem co sie dzieje od poniedziałku tak potwornie mnie boli głowa, ze chyba dłużej nie wytrzymam - jutro ostatnia dawka, mam nadzieję, ze sie poprawi.

Boję sie, ze jak nie zaskoczę teraz to sie nie zdecyduje na koleiny cykl stymulowany!!!

Może macie jakieś dobre rady jak to przetrwać- moze ktoś też tak paskudnie sie czuł?!

Ja już pisałam wcześniej ,że miałam potworne bóle głowy do tego stopnia, że jak się pochylałam to myślałam ,że mi głowa pęknie, nie pomagały żadne tabletki ( panadol extra , paracetamol itp) dopiero cofeepirine (chyba tak to się pisze) mi pomógł.
Może spróbuj okładów z octu i wody też trochę pomaga.
 
Udało się w pierwszym cyklu z CLO. Czułam się z nim dobrze. Bóle, takie dziwne zaczęły się po owulce. Zwłaszcza piersi. Potem cicho, a w sobotę to myślałam, że się zatrułam pistacjami :laugh2: a to fasolka już buszowała.

CLO się bałam i odwlekałam kurację nim przez pół roku. W zasadzie to nie mogę powiedzieć że żałuję, bo przez ten czas zmieniło się moje nastawienie na staranka i bardziej potrafię nad sobą panować. Chociaż w tym cyklu akurat to kilkanaście razy ryczałam jak bóbr że się nie udaje i co ze mnie za kobieta i takie tam :sorry: I tak na przemian ryczałam i miałam nadzieję że jednak z tych moich dwóch pęcholi coś się wykluje :laugh2: Może oba zaskoczyły ??? Byłoby CUDNIE :-D:-D
 
MARZENIXX WIELKIE GRATULACJE, PRZEŚLIJ MI PARĘ FLUIDKÓW TO MOŻE I JA ZACIĄŻĘ BO JUŻ BYŁBY CZAS ( po tylu staraniach).
:-):-):-)
 
:-)Jejku, jejku, jaki wysyp dobrych nowin :-)
Dawno mnie tu nie było a tu takie rewelacje :tak::-D

Opal i Merzenix - SERDECZNE GRATULACJE. DBAJDZIE O SIEBIE DZIEWCZYN Y I NIECH 9 M-CY MINIE GŁADKO I BEZPROBLEMOWO!!!:-):-):-)
 
Dziekuje dziewczyny:-D:-D:-D:-D:-D

no to porcja swiezutkich fluidków !! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witam Was dziewczynki.Długo mnie tu nie było.U mnie wszystko w porzadku dzidzka ładnie sie rozwija i rosnie.Własnie przeczytałam ze Black Opal i Marzennixx zaciażyły wkoncu sie udało GRATULUJE BARDZO ZYCZE SPOKOJNYCH 9MIESIECY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymam kciuki za reszta dziewczynek zeby sie jak najszybciej udało!!!!!!!!!!Pozdrawiam i całuje.
 
Do góry