reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a jakie tam cenniki figurują?? W Mysłowicach podsyłałaś kiedyś linka, ale ten Jastrzębski? Kto to??

do Jastrzębskiego chodziła Loree - przyjmuje w Będzinie a pracuje w Tychach i tam też u niego się rodzi - cenowo - 100 za wizytę, tylko ma podobno kolejki - tzn. trzeba czekać np. 3 godziny na przyjęcie:sorry2:
 
reklama
do Jastrzębskiego chodziła Loree - przyjmuje w Będzinie a pracuje w Tychach i tam też u niego się rodzi - cenowo - 100 za wizytę, tylko ma podobno kolejki - tzn. trzeba czekać np. 3 godziny na przyjęcie:sorry2:

O mamo tyle czekania:szok: a w tej cenie to samo badanie ?? osobno usg?? czy jak? On jest od niepłodności?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Daria:-)
Zabiłaś mnie tą ortodoncją - mnie jak mnie, ale biedny Zajączek:-):-D:szok:
Ty w obozie, Hanka w kamieniołomach - a ja narzekam:szok: ja to mam niebo przy Was:tak:
ja to zawsze palne :sorry: Zajac,nie obrazaj sie,ja dla Twojego dobra...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:nic zlego nie mialam na mysli,tylko tego typu wady czesto koryguje sie operacyjnie :sorry:
ja tez mialam wade zgryzu ciezka do wyleczenia,mialam 2,5 roku aparat staly i to taki mocno rozbudowany....
 
reklama
Do góry