reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
narazie staranka odsuniete..na kiedys tam..

musze prace znalezc i badania porobic..
a zostaje z wami mimo ze nie staraczka bo ciezko mi was opuscic
 
narazie staranka odsuniete..na kiedys tam..

musze prace znalezc i badania porobic..
a zostaje z wami mimo ze nie staraczka bo ciezko mi was opuscic

no ja mam nadzieje, ze nas nie opuscisz nawet sie tak nie wyglupiaj
Odfajkujesz wszystko co jest na twojej liscie i ani sie nie spodziewasz a bedzie fasolka.
A jakie badania musisz porobic?
 
Nowinka

"Okazuje się, że moment krojenia marchewki ma wpływ na jej wartości odżywcze.
Marchew jest bogatym źródłem prowitaminy A, witamin B1 i B2 oraz i β-karotenu. Jej pozytywny wpływ na zdrowie zawdzięczamy również zawartości witamin C, E, H, K oraz PP, a także wapnia, żelaza, miedzi, fosforu i pektyny.
Naukowcy z Newcastle postanowili sprawdzić czy marchewkę lepiej jest pokroić przed czy po ugotowaniu.
Okazało się, że krojenie marchewki przed obróbką termiczną sprawia, że traci ona większość swoich właściwości przeciwnowotworowych. Mniejsze kawałki warzywa powodują szybsze wypłukiwanie witamin oraz falkainolu - związku, który ochrania komórki przed rakiem.
Badacze zalecają zatem krojenie lub siekanie warzywa po ugotowaniu. Nie tylko zachowa ona wówczas więcej substancji odżywczych, ale również... lepszy smak. Przygotowywana w całości - traci bowiem mniej cukru, który nadaje jej charakterystyczny posmak."


Czlowiek uczy sie przez cale swoje zycie :-D:baffled:
 
eh dziewczynki nie mam dla was czasu dzis:zawstydzona/y: caly dzien centrum handlowym i tesciowej a teraz składam sobie pioseneczki na płytke do samochodziku:-)

ale mam pytanko... otóż od wczoraj boli mnie prawy jajnik, a właściwie tak ćmi... a teraz to coraz mocniej..:confused: dzis moj 9dc wiec nie wiem o co chodzi...:confused:
 
reklama
Do góry