reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magdalena kurcze... dziwna sprawa... z jednej strono to mogło być poronienie a z drugiej nie... i tego się chyba już nigdy nie dowiesz.... :no: al wydaje mi się ze te krwawienie jest wywołane badaniem ginekologicznym skoro byłaś wcześniej u gina. U mnie też często tak jest a skrzep... a skrzep mógłbyć po prostu skrzepem... :* Nie przejmuj się... to nie ma już sensu...


Ale właśnie dlatego my kobiety jednak musimy się oszczędzać.... nie ważne czy w ciąży czy nie...



Nicola heh nikomu nie jest łatwo podczas starań... ja starałam sie rok i powiem ci ze jak teraz zaczniemy starania o drugiego bąbelka na pewno nie będę się spinać... sama na własnej skórze poczułam co to znaczy... jak ma wyjść to wyjdzie we właściwym czasie, zwłaszcza że nie starasz się jeszcze długo (rok to też nie jest długi okres...)



Sun fajna ta sukienka! :tak: jak sie czujesz?? :*



Żoneczko jak tam się czujesz? Mąż zgwałcony??? :-D



Dziureczko a kiedy ty Necie odwiedzasz? Aj nie mogę się już doczekać zlotu!!!!! Ja chce was na żywo zobaczyć!!!! :tak:




No i wczoraj przyszła do nas huśtawka! Jest super! Nawet nie wiedziałam ze to takie fajne urządzenie!! :-) Całe szczęście ze ja jej nie kupiłam wcześniej skoro teraz ją dostaliśmy! choć powiem wam szczerze ze teraz widzę ze takie urządzenie jest BOSKIE przy młodszym dziecku!! I bardziej się przyda przy drugim bąbelku niż przy konradzie bo on teraz już chce być bardzie mobilny. Ale i tak mu się podoba!


A i wczoraj nad domem fruwał bocian.... ostatnio jak fruwał to zaszłam w ciąże z Konradem... wczoraj z teściami tak się z tego śmieliśmy, ale dopiero zabawnie będzie jak sie okaże ze faktycznie teraz w ciąży jestem! :rofl2:



O i dzisiaj są moje imieniny! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki
Mój Michaś to uparciuch jeden..
wink2.gif
odkleili mi ten biegun i były skurcze ale one się kurcze ciągle wyciszają
sorry2.gif
ze względu na to, że mam swoją akcję to dali mi tylko 4 krople oxy żeby też Maluszka sprawdzić, czy dobrze reaguję na większe skurcze i dobre ma tętno (owinięty jest pępowiną) .. Nie chcą za bardzo mocnymi sposobami wywoływać porodu tylko każą czekać na rozwój.
Ja już jestem trochę zmęczona psychiczne ale wczoraj doszłam do wniosku że już się nie spinam, będzie co ma być.. Widocznie moje małe szczęście ma powód żeby jeszcze na świecie się nie pojawiać
biggrin.gif

Niestety muszę do rozwiązania zostać w szpitalu.. ponoć w moim przypadku może być szybka akcja i jak wróce do domu to mogę nie zdążyć dojechać do szpitala no i lekarze nie chcą ryzykować.
Dzisiaj mam już dobry dzień, wyspałam się
biggrin.gif
skurczy już nie liczę i nie skupiam się na nic. CO MA BYĆ TO BĘDZIE.

Fifka najlepszego! :* Sorki, że nie odebrałam już wczoraj ale padłam :dry: ojj pospałam sobie fajnie i dzisiaj już jest lepiej :-)

Pyscek Ty tam działaj, działaj :* czekam na synową ;-)

Nicola witaj :-)

Dziureczka co tam u Ciebie? Coś rzadko u nas bywasz :-(Mag

Mag kurcze dziwna sprawa :dry: ja się nie znam więc Ci nie pomogę..

Ładny ten wykres.. ale ja się pytam czemu ja nie mam żonki?? :-:)-( nikt mnie nie chce..
 
Najlepsze życzonka,
wielkiego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
szczęścia dużego jak smok,
pomyślności na kolejny życia rok
i miłości, bo ona dostarczy Ci radości.

Wszystkiego Najlepszego żonko

Zobacz załącznik 479218



Żoneczko jak tam się czujesz? Mąż zgwałcony??? :-D

Tak wczoraj wieczorem zgwałciliśmy się na wzajem :-D a dziś płakać mi się chce brzuch mnie boli z nerwów ... denerwuje się i tęsknię za nim ... boże ja już chce poniedziałek wieczór :(:(:(

Pyscek Ty tam działaj, działaj :* czekam na synową ;-)

działałam wczoraj jak mogłam :-D teraz muszę czekać do poniedziałku jak mąż wróci :-(​
 
Ostatnia edycja:
Fifka no to fakt, że się nie dowiem ale mam przez to taką zaprzątniętą głowę, że szkoda gadać... :-(

W ogóle to aż mi wstyd, że o coś takiego pytam... :zawstydzona/y:


Fajnie, że dostaliście tą huśtawkę :-) no i wszystkiego naj! :*:*
 
hej dziewczyny ! zatanawiam sie czy ten test owulacyjny moge zrobic np o 12.00 czy musi byc jeszcze pózniej bo tak 12.00 najlepiej by mi bylo sie z tym uporac przy moich godzinach pracy

FIfka wiem wiem rozmawiałysmy o tym juz wczesniej ale nie wiem czy sobie z tym poradze mam wrazenie ze to jest czasami silniejsze ode mnie
 
Hej dziewczyny :-)

Fifka naaj :-)

dziurka super,że jesteś :-) przyłaź do nas częściej :-)

nicol- nie spinaj się, przyjdzie czas i na Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie :-)

Ja idę wiersza kompletować :-)
 
nie wiem czemu ale tłumaczenie sobie ze jak ma byc to bedzie ja podchodze do tego tak ze jak nie bede działac starac sie to nic z tego nie bedzie siedzenie z załozonymi rekami i czekanie na cud wydaje mi sie dziwne nie potrafie sobie z tym poradzic mam wrazennie ze mnie to przerasta , klótnie z mezem , on mówi ze na ciskam ja mam wrazenie ze tylko mi zalezy mam dosc:crazy:
 
reklama
Najlepszego Fifciu :* moja mama też ma dzisiaj imieniny, które w 84 roku jej zgiździłam :-D
Tak na poważnie, to mam dzisiaj 10 lat po 18-tce i życzę sobie w prezencie od losu co by za tydzien wyszła mi wreszcie taka piękna czerwona krecha, która będzie raziła po oczach przynajmniej z odległości 10 m :-D:-D
Miłej soboty kochane, ja idę lebrowac dalej, raz w roku mi się należy :-D
 
Do góry