reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zmykam kochane bo mężulek zaraz wraca z pracy... a ponieważ cały tydzień się z nim nie widziałam, bo pracował na popołudnie, a ja na rano dlatego muszę się nim nacieszyć.... ;-)

Dobranoc :-)


p.s. nicola tutaj zawsze możesz napisać to co Cię boli... zawsze możesz się wyżalić... wypłakać... wygadać... od tego jest właśnie to miejsce... więc śmiało pisz co Ci leży na sercu, a zapewne każda z nas pomoże Ci jakoś... wysłucha i doradzi... ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milia u mamy swojej jest,może wieczorkiem wpadnie na forum. A my możemy pomoc,tzn ja?
sprawa jest juz zalatwiona, dzieki kochana za zainteresowanie!!
mniej wiecej ogarniam co u ciebie, ale bardzo tajemnicza jestes...nie nalegam, ale jakby co to wiesz...jestem z toba!

nicola...wiem,ze latwo mowic, ale dziewczyny tu juz wlasciwie wszystko napisaly...jakby nie daj Boze zdarzylo sie tak, ze bedzisz musiala podchodzic do IVF, pisz smialo, ja jestem w trakcie procedury w razie czego pomoge...mam nadzieje, ze jednak nie bede potrzebna...
jezeli chodzi o tarczyce, Dziura ma racje warto sprawdzic...ja bym zrobila bardziej szczegolowe, bo TSH to ogolne, ale przystaraniach warto zrobic jeszcze ft3...no i dodatkowo jak masz ochote to prolaktyna wazna, progesteron po owulacji ok 21dc (jezeli cykle masz ok28dniowe), mozna CMV i toxo...ale to tak tylko mowie, jakbys bardzo chciala...a tak to luz bluz i orzeszki!! kochac sie z mezem dla przyjemnosci!! cieszyc sie zyciem i bedzie ok!

Sun....no i jaka suknia jutro?:-)
 
narazie mam zamiar wuluzowac i odczekac do pazdziernika wtedy minie równy rok jak nic nie zaskoczy ide sie przebadac , nie wiem czy wtrzymam psychicznie do pazdziernikano ale cóz nie mam innego wyjscia
 
Dziureczko czarnooki rośnie jak na drożdżach ,śmieszek i ogólnie wielka radość mamusi (taty oczywiście też ;) ) :)
Czekamy na kasownika:-D

I ja zmukam dziewczynki więc spokojnej nocki!:*
 
reklama
Hej kobitki!! Ja przepraszam, że ja tak tylko o sobie ale jestem przerażona i nie wiem co myśleć! :-( Mam ogromnie głupie pytanie. Nie wiem czy to możliwe i czy jestem normalna ale robiłam obiadki dla Bartka, dość długo to trwało, potem sprzątałam kuchnie po tym całym syfie i powycierałam jeszcze podłogi, pobolewał mnie brzuch a zresztą bolało mnie już wszystko więc poszłam się kąpać! Za nim weszłam do wanny zauważyłam plamę krwi na bieliźnie więc pomyślałam po prostu, że to okres. Jak płukałam włosy to zamknęłam oczy i po otwarciu zobaczyłam w wannie taki dziwny "skrzep". Chyba nie muszę pisać jaki miał kształt i był wielkości mniej więcej 2-3cm, dotknęłam tego palcem i było to twarde... teraz dalej krwawię i brzuch pobolewa ale nie jakoś szczególnie mocno. powiedzcie czy to jest możliwe, że mogłam poronić w taki sposób????? :baffled: w momencie odechciało mi się spać.... ale z drugiej strony to myślę sobie, że w końcu byłam wczoraj u ginekologa i badał mnie ginekologicznie więc chyba by się zorientował jakby było coś na rzeczy.... błagam niech któraś mi napisze, że to nie możliwe bo zwariuje.... mam nadzieję, że jestem nienormalna!!!!
 
Do góry