reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ma_gdalena...piekne zdjecia!! Bartus oczywiscie przodujacy przystojniak, ale ty jaka piekna! slicznie wygladalas:-)
Ael...hehe...no to dobrze, ze tak mowisz...mnie czeka dluga droga i nauka zanim MY z moim M bedziemy zyc tak jak wy..u nas sytuacja totalnie zagmerana, no ale licze na to, ze kiedys w koncu bedzie tak jak sobie wymarze...
Magd.a...to co ty jesz, ze ci bimbaly napecznialy:-)?
 
jestem płodna aktualnie :D podobno rosną by być atrakcyjniejszą :-D na mojego nie działa :-) spoko jeszcze 4 dni i będę już miała swoje cycuchy :rofl2:
 
Magd.a...powiedz mi jeszcze raz co z tym cynkiem jest...rzeczywiscie pomaga? bo jezeli tak to w to tez zainwestuje:-D
chociaz po nastepnym cyklu to juz wstrzemiezliwosc, bo chyba zaczne stymulacje do IVF to nie wiem czy jest sens go szprycowac czyms jeszcze
 
mila, no mój opowiadał ,że jeszcze jak brał to jak mały króliczek.. :-D chyba też muszę zacząć go szprycować :-) a cykn podobno dobrze też na jakość nasienia działa ;-)
 
Mało się przez was śniadaniem nie udławiłam :p ale wiecie co kobietki dzięki wam mam zajebiaszczy humor :-D

magda rzuć się linkiem do kameralnych bo mi się szukać nie chce też chcę na bimbałki popatrzeć :p moje już mi się znudziły :p

magdalena ślicznie wyglądaliście :) super że wszystko się udało

Fasolka to jak będą dziś fotki ptaka? :D

Ael żyjesz po ataku Pawła? haha bobra ci przeczesał porządnie? :p
 
Hej wam Wszystkim!! ;-) na reszcie koniec remontu juz miałam dosyć, jak na razie czekamy tylko jeszcze na drzwi do pokoi i wejściowe :) najgorsze jest to za za miesiac zaczynamy łazienke eh a to bedzie gorsze wiec mósimy pomyślec gdzie sie ulokowac na ten czas. Oczywiście wstawię zdjęcia jak tylko dodam do pokoju takich "smaczków" jak to sie mówi :))


W tym miesiacu postaralismy sie z mym S aby sexy były jak najczęsciej zebysmy nie przegapili nic, czułam kiedy miałam owulke wiec doprawilismy jeszcze ale nie czuje nic szczególnego a minoł juz tydzien. Wiec pewnie sie nie udało tak ze @ bedzie na bank;) ale to nic trzeba byc pozytywnie nastawiona do życia :)))
 
Magdalena a ja tak patrze że Bartuś to z ciebie skóre ściągną! :-D Z buźki to wykapana mamusia :tak:



Fasolka a gdzie ptaszek twojego??


Claudusia
! Jej ja jak cie dawno nie widziałam!! Trzymam kciuki za upragnioną fasolkę :tak:




A my dzisiaj "odchorowaliśmy" gości... mały do 3 płakał i ciągle wisiał na cycu... nie mógł się wyciszyć... ostatni raz pozwoliłam na taka ilość ludzi przy małym :angry:
 
reklama
Fifka współczuje Ci.. bo wiem jaki to stres dla malucha :*

a ja się dowiedziałam, że M. mój będzie wujkiem.. a jego chrześnica będzie mieć rodzeństwo..
 
Do góry