reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Netka pisałam wczoraj ze doszła i że BARDZO DZIĘKUJĘ za paczuszkę :* Ciuszki są idealne na małego :tak:


Miq spokojnie :-) Na pewno wszystko jest dobrze :tak: ja co prawda powiedziałam tylko rodzicom i teściom o ciąży a reszcie dopiero po 3miesiącu. Jedną ciąże poroniłam stąd wolałam się wstrzymać.


Mineralna no to nieźle... Ja nie daje małego pilnować nikomu oprócz mojego męża. Mam jakieś opory...


Anna no to gratuluję decyzji. My jakoś latem rozpoczniemy starania o drugiego bobasa jak dobrze pójdzie :tak:


Monika straszne to co piszesz... ale może lepiej że to teraz się stało nie później... Młoda jesteś to sobie życie ułożysz... a tak mogły wpędzić cię tylko w lata...





A ja właśnie oglądałam ostry dyżur i była scena porodu. Kobieta wrzeszczała, wyzywała męża, i krzyczała "nie chce już być matką" :-D Śmieszne to było! Ja jakoś nie miałam takich schiz :-p jakoś nie wyobrażam sobie stracić panowania nad sobą. Jedynie jak poczułam skurcze przy 9 cm rozwarcia zaśmiałam się że "Jeszcze nie chce rodzić, Konradku poczekaj" XD Serio jak wspominam swój poród to aż mi się buzia śmieje :tak:


A ja znowu się z mężem pokłóciłam o sprzątanie w domu... dobrze ze on jest taki spokojny i zawsze stara się załagodzić atmosferę.. no cóż musimy się w tej sprawie dotrzeć jeszcze :tak:
 
reklama
powiedział, ze nie ma nikogo, ale ja myslę że się w kimś zakochał. Żal mi tego wszystkiego, żal mi tego dziecka. Mimo wszystko ciągle go kocham i ciągle mam nadzieje, jak głupia małolata.
 
No właśnie.Tym bardziej ze ostanio brałam tabletki anty i troche sie rozlególowałam . W sumie zanim zaszlam w ciąże z Wiki tez brałam tabletki i od razu jak przestałam brać do zaszłam w ciąże.Tylko wtedy to była wpadka.
To tak samo jak ja brałam tabletki odstawiłam i bach w ciązy byłam :)

Fifka: tez miałam opór no ale jakoś sie przemogłam no a wiesz w przyszlym tygodniu musze do ginekologa iśc i co mala bym musiała wziąść z soba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jakiś czas temu stwierdził, że chce spróbowac jeszcze raz, a teraz mówi że nie widzi sensu; wszystko to pewnie moja wina, nieatrakcyjna, grupa, mało seksu, wyjśc gdzieś razem, dopytywania się kiedy będziesz, spie do południa, przecież jak można ze mna wytrzymac; tak jestem w ciąży - 37 tydzień.
 
jakiś czas temu stwierdził, że chce spróbowac jeszcze raz, a teraz mówi że nie widzi sensu; wszystko to pewnie moja wina, nieatrakcyjna, grupa, mało seksu, wyjśc gdzieś razem, dopytywania się kiedy będziesz, spie do południa, przecież jak można ze mna wytrzymac; tak jestem w ciąży - 37 tydzień.
A to fi..t !! Brak mi słów jak czytam co piszesz :/ kretyn i tyle.Bez urazy. A ty sie tak nie dobijaj. Napewno nie jest z Tb az tak zle jak piszesz..
 
Dzień dobry, ja właśnie jem śniadanko... i nie dlatego, że tak długo spałam ale mały nie dał mi zjeść... :-p teraz dalej nie śpi ale patrzy na telewizor :-D

MIq: wiesz ja tez ostroznie nie dam jej rozpieszczac . bo wiem jak od mojego siostry syna rozpiesciła że palcem do dupy se nie umie trafic :)

MONIKA TY ZAMIAST Z NAMI PISAC POWINNŁAS Z NIM O TYM POGADAC SKĄD MAMY WIEDZIEC CZMEU CIE NIE KOCHA.

Mineralna nie chce być nie miła ale to troszkę nie fair co napisałaś w stronę Moniki ;-) ona przyszła się wyżalić! Tak jak nie jedna z nas niejednokrotnie przychodziła... ciesz się, że układa Ci się super w Twoim związku i, że mamie wróżka mówi 98% prawdy ale niektórzy mają poważniejsze sprawy na głowie. Przede wszystkim nie pytała Nas dlaczego jej mąż nie kocha tylko Nas o tym poinformowała i chciała trochę wsparcia.

Netka pisałam wczoraj ze doszła i że BARDZO DZIĘKUJĘ za paczuszkę :* Ciuszki są idealne na małego :tak:


Miq spokojnie :-) Na pewno wszystko jest dobrze :tak: ja co prawda powiedziałam tylko rodzicom i teściom o ciąży a reszcie dopiero po 3miesiącu. Jedną ciąże poroniłam stąd wolałam się wstrzymać.


Mineralna no to nieźle... Ja nie daje małego pilnować nikomu oprócz mojego męża. Mam jakieś opory...


Anna no to gratuluję decyzji. My jakoś latem rozpoczniemy starania o drugiego bobasa jak dobrze pójdzie :tak:


Monika straszne to co piszesz... ale może lepiej że to teraz się stało nie później... Młoda jesteś to sobie życie ułożysz... a tak mogły wpędzić cię tylko w lata...





A ja właśnie oglądałam ostry dyżur i była scena porodu. Kobieta wrzeszczała, wyzywała męża, i krzyczała "nie chce już być matką" :-D Śmieszne to było! Ja jakoś nie miałam takich schiz :-p jakoś nie wyobrażam sobie stracić panowania nad sobą. Jedynie jak poczułam skurcze przy 9 cm rozwarcia zaśmiałam się że "Jeszcze nie chce rodzić, Konradku poczekaj" XD Serio jak wspominam swój poród to aż mi się buzia śmieje :tak:


A ja znowu się z mężem pokłóciłam o sprzątanie w domu... dobrze ze on jest taki spokojny i zawsze stara się załagodzić atmosferę.. no cóż musimy się w tej sprawie dotrzeć jeszcze :tak:

Fifka ja płakałam na tej scenie!!!! Jak nigdy! Ale po moim porodzie nie mogę na takie rzeczy patrzyć :-p


Monika szczerze to ja nie wiem nawet co Ci poradzić... ja mam za słabą psychikę na tego typu sprawy i jakbym usłyszała coś takiego to zamknęłabym się w najciemnieszym kącie mieszkania i dwa dni siedziała tam i płakała. Musisz z nim porozmawiać... Powiedz, że wolisz najgorszą prawdę niż najlepsze kłamstwo! Chcesz znać konkretny powód...
A tak poza tym to co Ty gadasz za głupoty??!!!!!! Jesteś na końcówce ciąży to jaka masz być??? 90/60/90??????? normalne, że kobieta na finiiszu nie wygląda już zbyt korzystnie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
nigdy nie czułam się tak kochana jak przez niego, ciąża to była przemyslana decyzja, imie wybrał mąż, nawet jeszcze przed ciążą, a teraz tylko rycze i nie mogę sie uspokoic.
 
Do góry