reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej dziewczynki, dopiero dotarliśmy do domu. A dziś w planach była IKEA i zakupy w supermarkiecie. I powiem Wam, że kupiliśmy Pampersy (1) 80 szt. za 10,70 euro a do tego miałam kupon zniżkowy na 3 euro, więc mam wielką pakę za 7 eurasków :). Ale tylko jedynki były w takiej cenie. Zastanawiałam się czy nie wziąć dwóch paczek, ale Ael mówiła, że maluchy szybko wyrastają.


Fifka Ty nie strasz z tymi skurczami

Magdalena witamy w domu :-)


a mnie boli ucho :szok:
 
mijenka a nie ma opcji zeby kobieta chłopu pomogła a na koncówkę podstawic kubeczek???
zawsze jakas przyjemniejsza alternatywa:):)
a u mnie wszystko sie juz piecze i gotuje....została tylko surówka i uporządkowac ten chaos w kuchni po moim gotowaniu.....:)
 
o to, że nie wyobrażam sobie, żeby mój robił sobie dobrze w jakimś innym miejscu niż dom;-) znaczy, że jak był nastolatkiem
p.gif

ale mój to w ogóle jakiś inny gatunek faceta jest:-D

sog gdyby tak można było to ja bym swojemu bardzo chętnie pomogła:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
sog masz pewnie rację, jak byłam mała non stop miałam zapalenie uszu albo anginę :wściekła/y:

a co do badań nasienia, to mój mąż zrobił to w domu, a później na sygnale wieźliśmy "to" do kliniki. Jest 30 min na dowiezienie i trzeba trzymać w optymalnej temperaturze. Ale jak przyszliśmy się rejestrować pierwszego dnia, to "przemiła" pani z recepcji krzyknęła na całą przychodnię do swojej koleżanki 0 Henia badanie nasienia to od 8??? :wściekła/y: Oczywiście wszyscy pacjenci od razu się zaczęli gapić, poza tym warunku jakieś takie a`la toaleta publiczna były więc zdecydowaliśmy się w domu.
 
Do góry