reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Sil jak odczepić dobrze cyca? Włóż w kącik ust Dominiki palec i delikatnie wyciągnij brodawkę, ona Ci nie pociągnie i boleć nie będzie.

Mój teściu to się taki złoty człowiek zrobił. Wczoraj Paweł powiedział, że ojciec pytał się go czy chce jakiś pieniądz a co tydzień dwa daje nam ok 200 zł :szok:
 
witam ostatni dzien bez ogrzewania mam nadzieje zze juz naprawia...
spac nie moge,.,,

lamiav gratuluje 100dniowki ;-) super ze juz w domku ;-)

sil no tesciowa udana... ahh...dobrze ze z moja w zgodzie zyje,,,narazie

Ael no to zdjecie w zygnaturze jest bombowe no niemoge sie napaczyc ;-)
zafasolkuje no mam nadzieje ze wytrzymasz do koncca lutego ja chcialam do konca grudnia i nie dalam rady..i nie zaluje

fifka &&&&&&&&&& ale no co ty golabkii ty mialas odpoczywac !!
 
uuuuuu szaleństwo :-) moi teście narazie nie wpadli na żaden pomysł związany z dzieckiem :-)
Atan ja tylko ze względów finansowych, chce do końca lutego dotrwać. Jak mi dają zastępce, to się nim trochę wyręczę, ale też będę mniej na forum siedziała bo mu komputer odstąpię.
 
Ostatnia edycja:
nie no fifka wody na wylocie, a ty będziesz przy gołąbkach stała - RE_WE_LA_CJA - może podstaw sobie miskę żebyś podłogi nie zachlapał hahahaahha


Hahaahahahahah spoko z glazury łatwo się sprząta jakby co :-D spokojnie ja nie stoję, a siedzę przed garami XD

Przepraszam, że wczoraj tak zniknęłam, ale jeszcze nie opanowałam odczepiania cyca ;)

Kikucik nam odpadł :)

Właśnie, Sog, ogromne gratulacje :-D nie wiem czy pisałam, ale jestem zakręcona jak żarówka.

Fifka, puknij Ty się w główkę, a jak nie pomoże to jeszcze raz :p najlepiej tą kapuchą

A mogę ponarzekać na teściową? I tak ponarzekam. Miała mieć dziś zabieg na nogę, ok, nie wróci sama, mój miał ją zawieść na miejsce, na szczęście nie z domu, i odwieźć. Na 10 ma. Ale on musi ją odebrać o 9. Ok. Na miejscu okazało się, że zabieg ma mieć o 11! i ten krótki zabieg, jak zapewniała ma trwać 2, 3 godziny minimum. Nosz kurka, on bierze na mnie opiekę, a ta go wyciąga... mógł spokojnie pojechać potem, że już pominę, że Kraków wielki nie jest i na ulicę można dojechać samemu, a nie że ona nie trafi... Koniec. A jeszcze nie koniec. Dziś się dowiedziałam, że jak dzwoniła z życzeniami świątecznymi do Mamy mojej, to jej kazała nam zasugerować i generalnie powiedzieć, że mamy chrzcić na wiosnę a nie w zimę, tak w maju. Na szczęście moja Matula głowę na karku ma i powiedziała, ze ona się nie wtrąca i takich uwag nie przekazuje. A my i tak chrzcimy w lutym :p

Oj Sil... moi teście wymyślili sobię ze mamy dać małemu na drugie imię albo mojego męża albo moję... bo jak to teść powiedział "w stanach to jest tradycja" a ja za nim w swiecie nie chce dwać dwóch imion... a zwłaszcza po nas... (nie to ze mi się podobają, ale kurcze... później zaczna mówić na Konrada Krzyś i będe miała Krzysia meża i syna...)

Teście to temat morze..... na nich zawsze trzeba i jest na co narzekać XD

A co do kapuchy to spokojnie, ja sobie siedzę :-)
 
Moi na szczęście w temat dziecka się nie wtrącają, oni w ogóle tego tematu nie podejmują. Ciekawa jestem co teściu zrobi jak dziecko będzie beczało po nocach, czy wtedy nie zacznie narzekać jak to on potrafi. Ale to już jego problem.
 
Ael, chodziło mi odczepienie cyca ode mnie, nie od Dominiki, żeby jej dać, a samej mieć wolne :p bez butelki. zdjęcia wrzucę zaraz jakieś, na razie ogarniam :)

Moja teściowa to w ogóle... A zastanawiamy się czY teść na chrzciny przyjdzie bo wnuczka mu krzywdę zrobiła, bo mój nie chciał przyjechac w grudniu, jak ja w każdej chwili mogłąm urodzić i teraz też nie chce jeździć tam na telefon.
 
Iwasek kochana gratuluje. Cudowny synek
Fifka kobitko odpoczywaj a nie nad garami ślęczysz
Ael zdjęcia Wiktorka bombowe
mijenka a może..??
A co do teściów to narzekać nie mogę.. Teściowa bardzo mi pomaga, przynosi obiady, sprząta i siedzi z Niunią kiedy tylko ją poproszę. A wczoraj nawet zaproponowała żebyśmy poszli na bal karnawałowy a ona nam z Niunią posiedzi ;D ale niestety odpada bo mam w tym terminie szkolę a szkoda bo by się człowiek rozerwał troszkę. Bo taka zasiedzona w domu się czuję..
 
reklama
Do góry