reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Butterfly witam na forum i życzę szybkiego zafasolkowania. Tylko się nie spinaj, nie stresuj, wyluzujcie z partnerem a na pewno szybko się uda :-)
 
Ael mój mąż ma jeszcze gorszy telefon :-D ja posiadam SE K510i a mój mąż SE T230 :-D mój ma przynajmniej aparat tylko, ze kiepski ale jego.... lepiej nie komentować :-p na pewno wstawi Wam fotkę piękną i wyraźną jak tylko wróci do domku :-)
 
od tego miesiaca sie bedziemy starac
wczesniej nie myslelismy o dziecku;-)
to zycze wam szybkiego zafasolkowania:D
Butterfly witam na forum i życzę szybkiego zafasolkowania. Tylko się nie spinaj, nie stresuj, wyluzujcie z partnerem a na pewno szybko się uda :-)
tak jak mowi ael ona ma racje:)

Ael mój mąż ma jeszcze gorszy telefon :-D ja posiadam SE K510i a mój mąż SE T230 :-D mój ma przynajmniej aparat tylko, ze kiepski ale jego.... lepiej nie komentować :-p na pewno wstawi Wam fotkę piękną i wyraźną jak tylko wróci do domku :-)
to super ale musisz mu pokazac co i jak do jakiego watku zeby czasem nie zapomnial bo wiesz my umrzemy bez zdjecia:D

aelllll umiem odpowiadac na pare na raz:D:D:D:D buzzzziiii dla ciebie
 
Karla ja nasz wątek mam w zakładkach więc wystarczy, ze tylko raz kliknie i już jest :-) już wszystko wie i jest wyszkolony! Jakby co to któraś z dziewczyn mi się poskarży i już ja to załatwię... :cool2:

A teraz kochane uciekam spać!!!!!! Trzymajcie za mnie kciuki! :* chyba, że jutro wrócę spowrotem to domu z kwitkiem :-p mam nadzieję, że nie bo już się nastawiłam :-) będę Was regularnie informować!!
Boże nie wierze, że to tak szybko zleciało... jeszcze nie dawno wstawiałam Wam fotki mojego testu z II kreseczkami a tu proszę, za parę dni będę już tulić synka :-( ah..... idę bo się jeszcze popłaczę!!!!
 
Ostatnia edycja:
dobranoc magdalenko wyspij sie bo wiecej sie nie wyspisz ;-) za jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Madziu trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&& :) i życzę powodzenia jutro :-) czekamy na zdj małego :D
Buziaczki kochana :*:*:*:*:*

Uciekam spać dziuaski :] Dobranoc :*:*:*
 
Ostatnia edycja:
Ael mój mąż ma jeszcze gorszy telefon :-D ja posiadam SE K510i a mój mąż SE T230 :-D mój ma przynajmniej aparat tylko, ze kiepski ale jego.... lepiej nie komentować :-p na pewno wstawi Wam fotkę piękną i wyraźną jak tylko wróci do domku :-)

No mam nadzieję, najwyżej powiedz mu że jak nie będzie wiedział dalej, to niech się zwróci do nas :-D


aelllll umiem odpowiadac na pare na raz:D:D:D:D buzzzziiii dla ciebie

Proszę bardzo :-)


A teraz kochane uciekam spać!!!!!! Trzymajcie za mnie kciuki! :* chyba, że jutro wrócę spowrotem to domu z kwitkiem :-p mam nadzieję, że nie bo już się nastawiłam :-) będę Was regularnie informować!!
Boże nie wierze, że to tak szybko zleciało... jeszcze nie dawno wstawiałam Wam fotki mojego testu z II kreseczkami a tu proszę, za parę dni będę już tulić synka :-( ah..... idę bo się jeszcze popłaczę!!!!

Ja czekam pod telefonem! Masz mi wszystko relacjonować! Wykupiłam pakiet 1000 smsów to mogę Cię zamęczyć, że Oliwier sam wyjdzie XD


Madziu trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&& :) i życzę powodzenia jutro :-) czekamy na zdj małego :D
Buziaczki kochana :*:*:*:*:*

Uciekam spać dziuaski :] Dobranoc :*:*:*

Dobranoc moja nietrzaśnięta kobieto :p
 
reklama
Do góry