reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Karla ja nasz wątek mam w zakładkach więc wystarczy, ze tylko raz kliknie i już jest :-) już wszystko wie i jest wyszkolony! Jakby co to któraś z dziewczyn mi się poskarży i już ja to załatwię... :cool2:

A teraz kochane uciekam spać!!!!!! Trzymajcie za mnie kciuki! :* chyba, że jutro wrócę spowrotem to domu z kwitkiem :-p mam nadzieję, że nie bo już się nastawiłam :-) będę Was regularnie informować!!
Boże nie wierze, że to tak szybko zleciało... jeszcze nie dawno wstawiałam Wam fotki mojego testu z II kreseczkami a tu proszę, za parę dni będę już tulić synka :-( ah..... idę bo się jeszcze popłaczę!!!!
ja sie tak ciesze na te twoje malenstw ze jak cie jutro nie przyjma to dzwon zadyme przyjade robic:D

Madziu trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&& :) i życzę powodzenia jutro :-) czekamy na zdj małego :D
Buziaczki kochana :*:*:*:*:*

Uciekam spać dziuaski :] Dobranoc :*:*:*
dobranoc kochana:D

dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-p:-p;-);-):tak::tak:
nie ma sprawy:p
 
reklama
Dobranoc Karla :*

Atanku no to się cieszę, że spodobała Ci się ta firma, ja poczekam odłożę pieniądz i może uda mi się kupić z tych co mi się podobają. Ale pewnie szybciej to nastąpi niż luty, bo jak dziadkowie dowiedzą się o takim planie zaraz mi dołożą pieniędzy...ehhh...
 
o wszystkim... o domu, pracy, szkole, życiu, braku chęci jakiejkolwiek rozmowy ze strony męża...

nie, przepraszam, skłamałam... jego ulubiony temat do rozmowy to "kiedy pójdziesz do pracy?"
a dobrze wie, że jestem na L4 i do tego nie mogę dźwigać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
no pogadaj ja z moim dzis zamienilam bardzo malo slow ;-) dziekuje i kupimy i cos ci podac, czy karmiles rybki, kto nie umyl i zostawil zasyfiony w szafce do sandwiczy robienia sprzet.. i upieklo ci sie bo szkoly rodzenia jednak nie bylo ... i tyle..
mijenka cycuszka ?? tylko za mocno nie tul bo siara poleci ;-)
( - ) ( - )
 
Do góry