reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
matrocha dziękuję
truskawica my rowniez za 2 dni zaczynamy intensywne staranka wiec za ciebie tez trzymam kciuki
Fifka lamiav dzieki za fluidki, mam nadzieje ze troszkę pomogą ;-)
Mineralna malutka sliczna



Fasolka mój też niby może... ale nie do jasnej cholery teraz kiedy tyle rzeczy jest na głowie... Poza tym ja jestem jakaś "inna" bo ja wole tą nadwyżkę pieniędzy wydać np.na zmianę dywanu czy sofy która pamięta jeszcze kawalerstwo ojca mojego M... on nie ma w nawyku inwestować w dom, tylko w "zabawki"... jak dzieciak...

skad ja to znam... doslownie jak dzieci:-D
soglam gratulacje!!

Aha i mam pytanie tez co do kwasu foliowego. Ja biorę Folik(0,4mg), ale obiło mi się o uszy że teraz jest zalecany dawka 0,6mg. Wiecie cos na ten temat?
 
mi lekarz powiedział, z e koncerny farmakologiczne różne cuda ludziom wmawiają, ale jak ktoś jeszcze przed starankami zaczyna brać folik to w zupełności wystarczy. Jak się dowiesz w trakcie ciąży, ze jesteś w ciąży, to wtedy warto brać ten 0,6
 
matrocha dziękuję
truskawica my rowniez za 2 dni zaczynamy intensywne staranka wiec za ciebie tez trzymam kciuki
Fifka lamiav dzieki za fluidki, mam nadzieje ze troszkę pomogą ;-)
Mineralna malutka sliczna





skad ja to znam... doslownie jak dzieci:-D
soglam gratulacje!!

Aha i mam pytanie tez co do kwasu foliowego. Ja biorę Folik(0,4mg), ale obiło mi się o uszy że teraz jest zalecany dawka 0,6mg. Wiecie cos na ten temat?

Ja biorę jedną dziennie Vita(0,4mg), przedobrzyć chyba nie idzie?:)
 
Witam się z rana:-D

co ja widzę??
Soglam GRATULACJE!!!! trzymam kciuki wszystkimi 4 odnóżami, żeby wszystko było ok &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:

a ja po wizycie u gina:-D owulacja była, pęcherzyki ładnie pękły czyli u mnie wszystko gra i buczy:-D zadał kilka pytań i zalecił mężowi zrobić badania nasienia:sorry2:

ach zapomniałam! witam wszystkie nowe staraczki i szybkiego zafasolkowania:tak::-D
 
Belka ja też brałam taki 0.4 podczas starań, jak dowiedziałam sie ze jestem w ciaży to przez pierwsze dwa miesiące brałam dwa razy dziennie kwas foliowy (lekarka poradziła) i później już tylko po jednej a od trzech miesięcy w ogóle nic nie biorę... mały jest zdrowy, swietnie się rozwija więc myślę ze wystarczy spokojnie :tak:


Kiedyś kobiety nie brały zadnego kwasu a dzieci rodziły się zdrowe, to jest po prostu witamina która pomaga w rozwoju cewy nerwowej, więc warto brać, ale bez paniki.


Mijenka
świetne wiadomości!!! to oby wam teraz wyszło!!!




A mój właśnie mi napisal ze pieniażki z ZUSu przyszły więc jedziemy dzisiaj na zakupy!!! Ależ się cieszę!!!
 
reklama
Do góry