reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witaj kochana i rozgość się!

Ja starałam się o dzidziusia 11 miesięcy a teraz noszę pod serduszkiem mojego małego synka! Życzę ci kochana powodzenia w staraniach, podoba mi się twoje podejście, na spokojnie i bez zbędnego "nacisku". Nasza psychika czasem potrafi kobiete zablokować i ciężko zajść w ciąże...

Fluidki dla ciebie! ~~~~~~~~~~~~~~~~
:

Dokładnie, ale po cichu tak bardzo pragnę być mamą ... :)
Mój Kochany również czeka z niecierpliwością, nie wiem czy dobrze robie ale od kiedy zaczęliśmy sie starać o dzidziusia biorę kwas foliowy czy to może w jakiś sposób pomóc ?
 
grzanka dobrze robisz w zajściu w ciążę ci nie pomoże ale jak zajdziesz to ważny jest w pierwszych tygodniach szczególnie jeśli chodzi o rozwój maluszka i fluidki jeszcze nieokreślone dla ciebie ~~~~~~~~~~~~~~
 
Kwiatuszku ja jeszcze zupełnie nie jestem na etapie rozmyślania o rozliczeniach podatkowych... no ale myślę ze na mój procencik też może liczyć! Już sobie zapisałam :tak:


Grzanka
pomóc w staraniach nie bardzo, ale musisz go brać dla swojego przyszłego dzidziusia, ponieważ w pierwszych tygodniach ciąży jest on bardzo ważny :tak: lekarze mówią ze kwas foliowy powinno sie brać nawet na 3 miesiace przed rozpoczeciem starań wiec bardzo dobrze ze go łykasz :tak:
 
Jestem w pracy wiec fotki nie wkleje ale faktycznie nowy rok zaczłą się dobrze.
Tymbardzioej,że okres świąteczny był dla mnie szczególnie ciężki po stracie ostatniej ciąży i stary rok żegnałam ze łzami w oczach licząc ,że kolejny po prostu musi byc dobry.
Przez świeta modliłam się o cud dla nas....no i się spełnił na nowy rok....
Pobeczałam się, aż musiałam iść do łazienki się ogarnąć bo mi makijaż spłyną. Moze to dobry znak, dla reszty staraczek.
 
reklama
Magda no nie mogę się tego małego doczekać, zdecydowaliście w końcu o tym jakie imię będzie nosił ?

Chyba zostanie Oliwier ale nie ukrywam, że może się to zmienić jak już zobaczymy naszego szkraba na świecie!! :-p Jeśli jednak zostanie to imię to raczej pisane przez "w" bo myślę, że będzie lkepiej się prezentować z naszym bardzo popularnym nazwiskiem... :-p

:

Dokładnie, ale po cichu tak bardzo pragnę być mamą ... :)
Mój Kochany również czeka z niecierpliwością, nie wiem czy dobrze robie ale od kiedy zaczęliśmy sie starać o dzidziusia biorę kwas foliowy czy to może w jakiś sposób pomóc ?

\dokładnie, tak jak dziewczyny piszą! W samym starankach raczej za wiele nie pomoże ale ważne, ze go bierzesz bo to jest bardzo ważny składnik w pierwszych tygodniach rozwoju malucha i zalecane jest, żeby zażywać go już podczas starań
 
Do góry