reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael: jak się czujesz, czy juz masz wrażenie ze mały chce wyjść ??

Czuję się bardzo dobrze. Chociaż męczą mnie uszy bo na zmianę głuchnę na nie. Jak byłam głucha na lewe ucho tak padło mi wczoraj na prawe i się wkurzam.
A z porodem, cisza w eterze.


Czyli Wiktorkowi dobrze u Mamusi w brzuszku i nie chce mu się wychodzić na to zimno :) Trzymam kciuki za Was Aelku :)

No nie chce, buntuje się na tą zimnicę, no ale w końcu będzie musiał :-D
Dzięki kochana za kciuki :*, proszę przeterminowane fluidki, ale myślę że jeszcze dobre XD ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Ael: a ile masz czekać jak sam poród nie przyjdzie, ? to kiedy ostatecznie cie wezwą do szpitala? a twój maż bedzie przy porodzie?
A i czy tam na dole trzeba być caluśkim wygolonym ??
 
asiol: Ael jeszcze nie urodziła i jest juz 1 dzien po terminie

miq: niestety, zapalenia to zmora kobiet, a bierzesz pałeczki kwasu mlekowego? mozna kupić w aptece bez recepty, ja raz na jakis czas sobie brałąm to się mnie mniej czepiały grzybki i rózne takie, a ja mam tendencje do zapaleń
mnie też to często męczy, wystarczy kolorowy papier toaletowy i już jest problem, tylko teraz mnie to zdziwiło bo nic mnie nie zaniepokoiło, albo nie pamiętam w końcu cyt miałam miesiąc temu. Globulki mogę i tak dopiero po @ przyjąć, która mam nadzieję, że nie przyjdzie. Nadal mam śluz płodny i boli mnie podbrzusze

MartOocha akurat teraz podejrzewam, że ten ból to nie od zapalenia, bo czuje jak jajniki szaleją, przy zapaleniu inaczej boli-niestety też mam w ty doswaidczenie
 
Ostatnia edycja:
Ael: a ile masz czekać jak sam poród nie przyjdzie, ? to kiedy ostatecznie cie wezwą do szpitala? a twój maż bedzie przy porodzie?
A i czy tam na dole trzeba być caluśkim wygolonym ??

To ile trzeba czekać po przeterminowaniu ustalają lekarze z danego szpitala, z reguły po tygodniu kładą na patologię czekają na akcję a gdy ta naprawdę nie rusza, to robią testy z oksytocyną, jak te nie ruszają, normalnie oksy podają, a jak już naprawdę to nie pomoże to cesarka.
Jutro idę na badanie, to mnie pewnie jutro położą już. Pawła nie będzie przy porodzie, u nas biorą 150 zł za poród rodzinny, więc zdecydowaliśmy się nie płacić, chociaż byśmy chcieli. A co do depilacji, no lepiej by było, chociaż w szpitalach pielęgniarki golą krocze.
 
hej dziewczynki ;) tak jak pisałam na fejsie jestem juz po inseminacji... ten cykl był straszny poniewaz miałam zastrzyki w brzuch i było strasznie.... inseminacja była bolesna ...ehhhhh..... teraz czekanie ;) trzymajcie kciuki u rąk i u nóg ;) zmykam do pracy ;) buziaki w Wasze brzuszki :* :*
 
Hej hej :) Ja tylko na chwilkę wpadłam żeby zapytać czy nasza kochana Ael już urodziła? :)

Asiolku mój drogi :* co tam jak tam u ciebie? Stęskniłam się :* Ja zaraz do gina wychodzę.

Witajcie kobitki
wróciłam od G i wcale nie jest mi wesoło. Mam jakieś zapalenie, lekarz przepisał mi jakieś globulki. Z tego wszystkiego nawet nie zapytałam o ten ból w podbrzuszu.ahh :-(

Tule cię moja drogą. Infekcja to nic groźnego, szybko ją zwalczysz. Ja z takimi "przygodami' borykam się niemal non stop....

fifka: a na którą godz. masz gina?

Na 11.45 więc zaraz wychodzę. :-D

hej dziewczynki ;) tak jak pisałam na fejsie jestem juz po inseminacji... ten cykl był straszny poniewaz miałam zastrzyki w brzuch i było strasznie.... inseminacja była bolesna ...ehhhhh..... teraz czekanie ;) trzymajcie kciuki u rąk i u nóg ;) zmykam do pracy ;) buziaki w Wasze brzuszki :* :*

A ja tam jak na fejsie wciąż mocno trzymam kciuki za udaną IUI!!!!! :-D

Dobra kochane ja zmykam do gina!
 
No nie chce, buntuje się na tą zimnicę, no ale w końcu będzie musiał :-D
Dzięki kochana za kciuki :*, proszę przeterminowane fluidki, ale myślę że jeszcze dobre XD ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dziękuję bardzo :) :*
hej dziewczynki ;) tak jak pisałam na fejsie jestem juz po inseminacji... ten cykl był straszny poniewaz miałam zastrzyki w brzuch i było strasznie.... inseminacja była bolesna ...ehhhhh..... teraz czekanie ;) trzymajcie kciuki u rąk i u nóg ;) zmykam do pracy ;) buziaki w Wasze brzuszki :* :*

Rasta trzymam kciuki :) Mnie te zastrzyki w brzuch czekają w przyszłym cyklu czyli pewnie za jakiś tydzień-półtora :/ Ech, już się boję :/

Fifka u mnie pomalutku się kręci. Byłam u ginki bo mi się @ spóźniła o 10 dni i się lekko wystraszyłam co się dzieje, ale wszystko jest ok, po prostu taki psikus organizmu. W listopadzie czeka mnie "gruba" stymulacja (zastrzyki w brzuch, jakieś tabletki i inne cuda), a jeśli to się nie uda (a pewnie się nie uda jak zwykle) to w grudniu IUI pierwsza :) Także się po ważnie przygotowuję do częstych wizyt u mojej pani gin.A co u Ciebie kochana, jak się czujesz? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiecie co, zaglądnęłam do pudelka patrzę jeszcze jeden test owu, myślę a co mi szkodzi...teraz to są dopiero II krechy:szok:jestem dopiero przed owu, zapowiada się długi cykl...
 
Do góry