reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ha! Magda a ja mniej więcej wiem :-) Tzn. chcę naturalnie... :-p a poza tym u mnie w szpitalu wygląda to tak, że nie musisz leżeć tylko są piłki do skakania, prysznic, wanna z bąbelkami rozluźniająca no i możesz sobie chodzić po korytarzu a potem dopiero wskakujesz na fotel i dziecko jest na świecie :-D (ja przynajmniej tak się pocieszam)
 
reklama
Ja nawet nigdy o tym nie myślałam, tzn. o porodzie w wodzie... szczerze to wiem, że u mnie w spzitalu są wanny ale nie wiem czy do porodu w wodzie czy po prostu tak jak pisałam wyżej żeby rodząca mogła się tylko rozluźnić w ciepłej wodzie... Musiałaby zapytać ale najprędzej wybiorę się do mojego szpitala na "obchód" około 35 tygodnia.
 
hej dziewczyny ;) wy juz o porodach gadacie a ja jescze do ciąży nie doszłam:/ jak juz zaciąże to nie bede miała z kim pisac :/ witam was słonecznie i ciepłutko ;) bo tak jest u mnie ;) i leniwie bo mam dziś NARESZCIE wolne i leniu****e i nadrabiam wszytkie moje babskie sprawy ;) jutro wybieram sie do gina i zaczynamy przygotowania do mojej 3 inseminacji ;)
 
rasta nie martw się ja też prędko nie zaciążę więc będziemy się razem wspierać ;)
fifka w dziekanacie na początku roku powiedziano nam, że mamy jeździć na Decyzję którą nam wysyłali wcześniej dopóki nie dostaniemy legitymacji a teraz jak byłam w dziekanacie dowiedzieć się co z tymi mandatami zrobić to powiedziała, że na tą decyzję nie powinnam jeździć... i weź ich zrozum...
 
u mnie w szpitalu podbno jest wszystko do rodzenia w wodzie tylko nie ma osoby która byłaby do tego wyszkolona, ale czytak jest faktycznie to popytam jak bedeę do szkoły rodzenia chodziła i dowiem się co i jak . Jakbyłaby taka mozliwośc to bym chciał w wodzie podobno duzo mnie boli wygodniej i lepiej
 
reklama
Witam sie i ja
Widzę że "rodzenie" w pełni:-) Powiem Wam że jak macie możliwość chodzenia do szkoły rodzenia to polecam. Moje szczęście przekonało się całkowicie do towarzyszenia przy porodzie i wie z czym to się wiąże . Wiem czego się spodziewać,kiedy jechać do szpitala,wszelkie procedury,etapy porodu i pierwszy kontakt z maluszkiem. Mniej się chyba boję tego wszystkiego:)

Ael Ty to chyba chcesz w tej ciązy chodzić...:cool2: Dawaj nam tu Wiktorka!
 
Ostatnia edycja:
Do góry