reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

wiecie co mi polozna w karcie ciazy napisala ze mam 23tc czyli liczy zaczety bo on sie dopiero zaczol a nie skonczone tyg ;-) wiec fifka gonie cie ;-)
 
reklama
No zostawić was na dwie godziny i tyle naskrobały nooo :p

Zrobiłam formata kompa odrazu lepiej chodzi bo rano myślałam że kociokwiku dostanę :-D

Lamia w odpowiedzi na poranne pytanie. Nie rzygałam ani razu ale muli mnie non stop i jestem nie do życia wogóle, trochę mi ciśnienie skacze ale niby się w normie mieści.

Ja idę za 3 tygodnie na genetyczne :D zobaczę nareszcie coś więcej a może i czasem jak się poszczęści co tam siedzi :)

Aaaa i znalazłam jakieś emoty na kompie zobaczymy czy się wstawi cuś :) Zobacz załącznik 399632
 
milia: n omam przeczucie ze to chłopiec, i już właściwie czekam na chłopca, chociaż wszyscy w mojej rodzinie czkają na dziewczynkę :-)

atan: no to dobrze ze wszystko dobrze, ja moze tez powtórzę badania bo otatnie robiłam jak byłam w 5 tygodniu, to juz troche minęło


fifka: no tak mówią, że jak się rodzi to nic się nie liczy ani kto ci zagląda, ani jak i gdzie, a jak sie dzidziusia dostanie to zapomina sie o całym bólum bo ale tylko tak mówią, niedługo sprawdzimy to na własnej skórze, a wcześniej to nam Ael opowie :-)

neciuszka: o jaki chomik ci sie wstawiła. :-)
A te mdłości okropne, nie ma na nie rady, a jesz krakersy ja jadłam bo mi dobrze wchodziły i jakoś tak lepiej mi było :tak:
 
wiem ze nie wyscigi ale mnie to rozbawilo ze mi mowi polozna 23 a twoj suwaczek 23 pokazuje ;-) a moj dopiero 22 pokazuje ;-) ale wiem wiem suwaczek pokazuje skonczone ;-) no ale i tak wiem ze moja dzidzia mlodsza bo cykl musial byc dluzszy bo caly czzas jest o tydzien ;-) kiedys nadgoni ;-) a w czwartek prazejde sie do ginka na nfz ten co chociaz usg robi ;-)
jeszcze troche i do pracy bede sie zbierac.. ahh

ide sie szykowac bo jeszcze do apteki i do biedronki ido pracy... do wieczorka;-)
 
Ostatnia edycja:
Mi gin wpisuje zawsze skończone tygodnie w kartę. Byłam tydzień temu to mam wpisane 22 a ide znowu za kolejny tydzień więc bedę miała wpisany 24 itd. Choć ja przyznam ze przestałam intrsować się tymi tygodniami, niech sobie lecą jak chcą a najważniejsze żeby mały dobrze się rozwijał. Ja już się swoje wytresowałam jak wielkość małego okazała się mniejsza od pasujacego tygodnia... wynikły z tego tylko niepotrzebne stresy...
 
witam moje panienki sloneczko pieknie swieci ale zimnooo
zrobilam dzis tesciora z porannego moczu moze nie calkiem z porannego ale chyba moja bujna wyobraznia widziala cien kreski bo jak zrobilam drugi to juz go nie było @ ma przyjsc jutro lub po jutrze wiec bede czekac dalej moze pozniej skocze po jakis lepszy tescik ten niby był 10 ale z allegro a na dodatek mowie ze to chyba brudek jakis i go zdrapałam:(

ale tempka tez wysoka 37,3 a na dodatek opryszczka mi wyszla na ustach bardzo długo nie mialam a tu juz
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry, ledwo Was nadrobiłam. Widzę, że tu od rana poważne tematy porodu i robienia lewatywy :-p
Ja planuje pojechać do szpitala jak będę miała skurcze regularnie minimum co 10-15 minut, chyba, że wcześniej odejdą wody wtedy od razu pojadę... Nie chcę się potem męczyć w szpitalnej sali przez 10 godzin póki dojdzie do prawdziwego porodu. A co do lewatywy to wezmę ją ze sobą, żeby mi jednak zrobiła pielęgniarka :-p
 
reklama
baby jesteście a feee :-D o lewatywach gadają :-D a ciekawa jestem czy większość z Was wie jak chce rodzić i czy jest możliwość u Was w szpitalach rodzenia w wannie czy w innej pozycji niż w ginekologicznej :-)
 
Do góry