reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Madzia super brzusio :* widać jak ładnie rośnie :) ale też do przodu widzę wychodzi, a nie na boki cię rozpycha :) a ogólnie jak samopoczucie u ciebie?

Na szczęście dobrze, nawet bardzo dobrze... :-) dokucza mi jedynie kręgosłup i czasami przygnębia mnie brak odzieży :-D

Ael co to ma znaczyć, że Ty już nie musisz??? :angry: ależ musisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to już szybciutko!!

Zafasolkuję niestety jestem troszkę do tyłu i nic nie wiem na temat Twojej wczorajszej kłótni ale jedno jest pewne! Cokolwiek nie powiedział musisz mu wybaczyć chociaż wiem, że ciężko ale w nerwach różne rzeczy ludzie wygadują!! Niektórych rzeczy nie powinno się mówić nawet w kłótni ale czasami z bezsilności, żeby tylko dopiec tej drugiej osobie coś się mówi a potem strasznie się tego żałuje. Ja też już miałam kłótnie z mężem kiedy mówiłam mu coś strasznego a zaraz chwilę potem sobie myślałam, że przecież ja tak nie myślę wcale... oczywiście nic nie usprawiedliwia Twojego męża więc mam nadzieje, że szybciutko przeprosi!
 
reklama
Jejciu bo myślałam, że moja ciąża taka zaawansowana, że nie chcecie już patrzeć.
Dajcie chwilę.

Fasolka cokolwiek Ci małż powiedział, to Ty sama też masz prawo wyrzucić co Ci leży na wątrobie. Lepiej tak jakoś się dogadać, aniżeli miałabyś cały ten nerw w sobie trzymać. Głowa do góry mała :*
 
Kochana fotografuj choćby nawet tylko dla siebie!!! To niesamowita pamiątka a poza tym jak fajnie jest potem porównać sobie fotki tak jak ja mam np. z 12 tygodnia a z 21 :-) nawet na tych dwóch, które przed chwilką wstawiłam widać już różnice między wielkością brzuszka!
 
reklama
Do góry