reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael jak ja juuż nie mogę się doczekać kiedy wstawisz nam tu fotki Wiktorka po drugiej stronie Twojego brzuszka!!!! :-) A napisz mi jeszcze bo Fifka mi przekazała, że 17.10 idziesz już do szpitalka więc pewnie już potem lada dzień CC czy najpierw jakaś dłuższa obserwacja??
Sny się sprawdzają, mojej bratowej siostrze też się śniło, że bratowa urodzi wcześniej, nawet wiedziała kiedy, i tak było, ja też miałam takie przeczucia
 
reklama
Madziu tak 17 zadecydowałam o pójściu do szpitala. Wg zaleceń mojej gin, czekać spokojnie do 38mego tygodnia, jak nic się nie będzie działo do szpitala, a dziecko i tak donoszone.
No 17 jak pójdę nie zrobią mi od razu cesarki najwcześniej dzień później, zależy też jaki ruch będzie na oddziałach. Poprzednio jak byłam w szpitalu to 2 dni po 4 cesarki, bardzo dużo plus zwykłe porody naturalne. No i skończyło się na tym, że na patologii zostałam sama na 4 sale i 9 łóżek.

Miq co do snów zobaczymy czy się spełni, bo już wczoraj Dziura mi napisała, że jej się śniło jak jej pisałam, że mały się urodził ile ważył i ile mierzył :-D
 
ael ale ja leze w lozku caly czas od poniedzialku tylko siusiu i cos z lodowki wyjac czasem do wszamania bo ja sama bo maz w pracy tesciowa u wnuka tesciu w pracy wiec sama sie nudze z lapkiem w wyrku ;-) jestem grzeczna ;-)
 
To tak jak u mnie... temperatura nie spadła jeszcze ani razu do 0! Na szczęście! Mimo wszystko mój teściu pali w piecu pełną parą (mamy jeden piec).

A mi mąż wczoraj pstrykał fotki w 26 tygodniu ciąży!! :-) chce ktoś zobaczyć??
 
reklama
To tak jak u mnie... temperatura nie spadła jeszcze ani razu do 0! Na szczęście! Mimo wszystko mój teściu pali w piecu pełną parą (mamy jeden piec).

A mi mąż wczoraj pstrykał fotki w 26 tygodniu ciąży!! :-) chce ktoś zobaczyć??


również z chęcią zobaczę :D pokazu
u mnie również palą już w bloku :-D i dobrze mam cieplutko, a że siedzę w domku całymi dniami to mi jest cudownie :-D
 
Do góry