reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
na upławy przepisała clotrimazolum, ale są niby niebezpieczne w I trymestrze, a w II i III niby ok, ale i tak mam wątpliwości; nic mnie nie swędzi, ale wydzielina zwiększona jest myślałam, że to normalne
 
Witajcie kobitki...Wczoraj odebrałłam wyniki z glukozy i wynik negatywny tzn ze nie mam cukrzycy ciazowej.Ciesze sie bardzo bo to znow jeden problem mniej...

Od dzis robimy remont w domku malujemy wszystkie pomieszczenia na biało a potem w sypialni zrobimy dwie sciany jasnozielone a drugie dwie zostawimy białe a obwod okna w kolorze czekoladowym kuchnia łazienka zostana białe a obwod okna rowniez czekoladowe....Salon biały i dwie sciany jasnozielone i obwod okien czekoladowe....

Na dzis juz skonczylismy bo jestem padnieta....
 
Kobitki nadal boli mnie podbrzusze, na ile przed owulacją pojawia się ból owulacyjny? Przez tyle lat brania tabletek zapomniałam co to ból jajnikow:/
 
kochanie bol rożnie moze wystepowac owulacja od testu owu wystepuje w ciagu 24h-48h a test jeszcze nie był pozytywny wiec dopiero sie jajniki przygotowują wiec niewiem ...
 
reklama
karolina jutro test z rana ?? trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry