reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
o boże tak czytałam wasze wpisy i se myślę czy ja ślepa jestem że tych zmian forumowych nie widzę ... a tu taki psikus...

Ael akcja porowa się nie zaczęła? tak ucichłaś??

Karolina jak @ ma przyjść to przyjdzie :p trzymam kciukasy :)

Martochaa gratuluję :*
 
Dzien dobry:)
Ja kurcze coś spać nie mogę- chyba adrenalina jeszcze płynie w moich żyłach.. bardzo często się w nocy budzę ..i nie mogę się wyspać..
No nic- idę do roboty:)
Miłego dzionka
 
Hello :-):-)
Ja za to śpię jak zabita, zero wstawania na siku, zero przebudzeń, tylko z boku na bok się odwracam i mruczę przy tej czynności jak misiek (tak mówi mój mąż :-)).
Za to mam inny problem, cały czas mnie coś kuje w prawym pośladku, nie wiem czy to od kręgosłupa, czy od czego. W każdym razie zaczęło sie tak w 6-7 tygodniu ciąży i cały czas trwa, raz mocniej, raz słabiej, ale non stop czuje ten ból.
 
cześc dziewczyny
martocha: ja na początku ciązy też nie mogłam spać ,długo się męczyłam, i sama nie wiem czy to dlatego że przeżywałam strasznie czy z jakiego powodu. Ale teraz jest lepiej i spię szczególnie rano nie mogę wstać ;-)
fasolka: ja to teraz po 2-3 razy wstaję, ale też pije strasznie duzo wody żeby te moje zaparcia zlikwidować, już mam po dziurki w nosie tej wody

kobiety zrobiło mi się coś na stronie forum, że mam ogromne litery, i nie mogę tego zmniejszyć, tzn wszystko się jakby powiększyło, jak to zmienić?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry