reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kolorowa hihi :) co racja to racja urode trzeba szanowac ;)
Pyscku moze to wlasnie.... nie bede mowic glosno aby nie zapeszyc
 
reklama
Kolorowa u mnie też stresów jest mało chociaż poprzednie dwa miesiące to były stresy za całe wcześniejsze życie bo u mnie to życie na luzie :-)
 
Dziurko ale o co kaman? Ja sprzątać mogę i tak nie noszę ciężkich rzeczy bo mój i tak na mnie wrzeszczy, a ja sobie zatrę kurz, poskładam rzeczy, poprzeglądam jakieś papierki etc.
No przecież nie mam ciąży zagrożonej.
 
hmm Pysku ale to oznacza kolejny jakże przyjemny okres starań, teraz pogoda ładna wiec mozecie nawet na łono natury sie udac :)
 
Ja tam wierzę, że każdej kobietce pisane jest być mamą i już.
Problem w tym, że jednym udaje się szybciej, inne muszą troszkę o Maleństwo powalczyć, a jeszcze inne z różnych powodów (czasem nawet od nich zależnych) nigdy nie mogą pochwalić się swoim Malutkim Szczęściem.
Takie życie...
Ogromnie się cieszę, że WAS znalazłam, bo wesolutko mi na duszy w tak wyśmienitym gronie :-)
 
reklama
Do góry