reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej dziewczny ;) widze ze dzisiaj jakis kiepski dzień... więc i ja Was tule i ściskam mocno do moich piersi 80D :*

ja juz po inseminacji... strach ogromny a zabieg trwał kwadrans i poza wziernikiem był bezbolesny ;) teraz pozostaje czekanie, chociaz za pierwszym razem szanse sa bardzo małe

poprosze o fluidki ;) dziękuję :*
 
reklama
rasta to trzymam mocno kciuki żeby jednak cud się zdarzył za pierwszym razem:) i przesyłam mnóstwo fluidków specjalnie dla ciebie:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a powiedz mi kochana ile zarodków ci wrzucili??
kiedy możesz testowac??
 
Kochana inseminacja polega na tym ze to nasienie przez cewkę jest wprowadzane prosto do macicy... wczoraj miałam piekne 3 pęcherzyki... dostałam zastrzyk na pęknięcie ale ile pęknie to nie wiadomo... dziękuję za fluidki :*

dodam ze są wprowadzane tylko najlepsze i wyselekcjonowane plemniczki ;) oby chociaz jeden dał rade ;)


testowanie tak ok 18 lipca wiec jeszcze duzzzo czasu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, będę się żegnać i polecę spać ;) Jutro muszę skoczyć na zakupy i... kupić coś może dla mojego mężusia... Bo za miesiąc mamy rocznice ślubu... :D
 
Rasta ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!
Trzymam mocno kciuki
Dla smutasków przytulasy.
Powiem Wam że mimo iz to tylko (!) dwa dni to tak mi siakoś tęskno... nie chce mi sie kłaśc do łóżka bo jakies wielkie takie. Zgłupła baba no.
Jutro na szczęście już wraca to moje przystojne szczęście z prostym dużym nosem ;)
Mag trzymam za CIebie kciuki kochana, nie daj sie ! Będzie dobrze bo koniec jednego jest poczatkiem czegoś innego.
Madziu Ty to powinnaś miec na imie matka Teresa. Tyle razy ile on Ci dał popalić...cierpliwośc to Ty masz .
Rozmowy nic nie dają więc sobie daruj bo ile razy można. Zacznij zyć dla siebie i myśleć o sobie tak jakby M nie było. Bez złośliwości..wręcz odwrotnie. Pokaż mu usmiech na twarzy i to że sama dobrze się czujesz i nie jest Ci do szczęścia potrzebny. Eh Ci faceci. Gamoń to mało.
 
witajcie kochane w ten paskudny dzień, u mnie pogoda dramatyczna, zimno i dopiero przestało padać ale i tak idę do pracy :-)
wszystkim życzę miłego dnia
Rasta trzymam &&&
Magd.a za ciebie tez &&& (zebys wiecej na swojej drodze nie spotykala maminsynków)
 
reklama
Witam w ten bardzo ponury dzień.... :-( leje i zimno... :-(
Ale za to wczoraj był bardzo gorący wieczór w łóżku :-D może coś w tym miesiącu wyjdzie.... oby :-:blink:
Niestety nie nadrobiłam waszych wpisów, ale czy wydarzyło się coś szcególnego dn. wczorajszego????
 
Do góry