reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

bafinka wyjdzie raczej dziasiaj ze szpitala.badania porobili i stwierdzili pco.tyle tylko wiem.
Amalfi nie przejmuj sie- ja tak szybko nie zaciaze.ja juz mam to gdzies przezywanie, ze nie moge zajsc.pogodzilam sie, ze to nie jest moj czas, ze predko tej ciazy nie bedzie i sie luzuje.
 
reklama
mayli- pierszwy wynik mógłby potwierdzić który to tydzien ciąży, drugi wynik pokaze czy fasolko prawidłowo się rośnie

kurcze, to chyba poczekam do jutra, lepiej już kompleksowo wiedzieć co i jak a nie tak dzisiaj się dowiem który to tydzień, zacznę psychopatycznie czytac w internecie, zwariuję i już się zestresuję sama dodatkowo :no:
Pójdę jutro na drugi test, zadzwonię do nich wieczorem i co ma być to będzie:-) mój małż uważa że na pewno jest oki, nawet nie bierze pod uwagę ze coś moze być nie tak tylko ja taka panikara jestem.
Trzymajcie za mnie jutro kciuki!
No a ja trzymam za was żebyście miały upojne najbliższe noce pełne żołnieży z fasolami! Wracam w sobotę z newsami!:-)
 
witam was
mayli kochana będzie dobrze ja też im więcej czytam tym bardziej się stresuje że ze mną jest coś nie tak stwierdziłam że co ma być to będzie nie poddam się
trzeba się trochę namęczyć nie raz żeby dostać to czego się naprawdę chce
pozdrawiam i trzyma kciuki za nas wszystkie :)
 
Dziewczyny bedzie dobrze, nie zamartwiajcie sie bo fasolki to czuja.
Ja moge sie dolowac bo mam kuuuupe czasu zanim zostane zaplodniona. kacha to witaj w klubie. Moze otworzymy se oddzielny watek dla starajacych inaczej, czyli znacznie dluuuuzej niz inne.
 
O soorry jeera to witaj w klubie nieudaczniczek moge wam dowodzic, jestem najlepsza w tym!!!!
I sorry jesli za mocno napisalam ale mam przesranie depresyjny czas i generalnie mam juz wszystko gdzies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry