reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Co do tabeli to sorki, ale jestem strasznie rozkojarzona, więc najlepiej pisac na priv do mnie z nowym terminem @. Wtedy na bank znajdę widomość.
 
reklama
Nie jestem wogole cierpliwa, siedze brzuch boli jak nie wiem co, sluz bialy gesty. Piersi bola, dziwne uczucie w przelyku i ustach. Tylko zawsze w moim zyciu jest tak ze jak sobie wyobrazam ze cos mogloby byc to to sie nie staje.
Ja 2 miesiace temu kupilam 4 testy ciazowe wiecie na 4 miechy i wykorzystalam je przez 1,5 miesiaca bo wydawalo mi sie ze a moze poprzedni wyszedl zle, a moze za wczesnie :)

Boje się rozczarowania.. dzis jest 3 dni po spodziewanej miesiaczce, ale tak jak kiedys pisalam ja mam nieuregulowany cykl wiec sama nie wiem. Ale brzuch boli okropnie i mam takie uczucie ciezkoski i wypelnienia ze szok. Zazwyczaj wtedy pojawiala sie mega wielka @..

Dzis kupie test i zrobie jutro ok ;D

Dziewczyno testuj i dawaj znaka co się będziesz męczyć w niepewności....powiedziała ta co 3 dni zwlekała bo sie bała:))

Dziewczyny, zostawić was wieczorem same to potem pół poranka musze czytać i czytać no ale co zrobić praca leży bo ja nadrabiam zaległości:)
Troszkę dzisiaj wyluzowała, chociaż jutrzejszy dzien będzie trudny.
Co do mdłości - rano musze coś zjeść bo inaczej nie czuję się zbytnio dobrze. Generalnie oprócz tego ze jestem spuchnięta jak balon włacznie z twarzą to czuje się super, okazalo się ze większość ubrań nie mogę na siebie wbić w pasie od tej opuchlizny:( no ale nie marudzę, czekam na jutrzejszą betę i wyniki i mam nadzieję ze potem już tylko będę fluidy wysyłać do was!!
 
bigchild rozumiem jej bol, ja mam to samo jak nie zachodze!!!!! (chodzi mi o kolezanke ktora za 10tym razem zdala na prawko)
Poza tym jak dla mnie to kolejna fasolka sie kroi, jak Wy to robicie?????????
malinowy wiem ze nie jestem jedyna ale mam depresje wiec wydaje mi sie ze jestem jedyna
ela ksywa fasola brzmi lepiej od tirowki, to sie jednak kojarzy jednostronnie
 
Ostatnia edycja:
Witam ale naskrobałyscie od wczoraj
Nawiazujac do waszych rozmow to moja gin mowila ze sex oszczedzac a w fazie owulacyjnej najlepiej codziennie.


Co do małzeństwa z obcokrajowcem to moim zdaniem rzecz normalna tylko stare babcie pierdosnice panikuja przeciez dzis sa juz inne czasy i ludzie sa normalni.

Co do bafinki pisala ze spuscili z niej juz chyba z 11 prubowek krwi miala usg ale wynikow wieczorem jeszczenie miala,prawdopodobnie wychodzi w pt ale nie wiadomo dzis ma miec jakas konsultacje z ginem
 
mayli- a czy ty nie miałaś wczoraj miec już piewrszych wyników betki a jutro drugie?? Czy mi sie cos pomylilo??

musiałabym iść osobiście a nie mam czasu a poza tym nic mi to nie da dopiero ten jutrzejszy wynik da mi realną informację o przyroscie...a moze się mylę cholera? :)

Myślisz ze jest sens dzisiaj odebrać wyniki?

Jakoś mnie ominęło: a się dzieje z Bafinką? co ona robi w szpitalu???i czemu zabierają jej tyle krwi?
 
reklama
tak, wiem, że fasola brzmi lepiej :-)
zaraz muszę zmykać, będę dopiero wieczorem
miłego dnia przyszłe i obecne fasolki :happy2:
 
Do góry