reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

anna_, amalfi..... wiem, że trudno mi będzie Was pocieszać, w końcu to ja jestem tą, której się udalo za pierwszym razem.... ale nie możecie się poddawać! ani dołować... w końcu się uda! wszystkim i każdej z osobna! listopad jest owocny i czuję, że tak też będzie dalej! głowy do góry!
 
reklama
Nie jestem wogole cierpliwa, siedze brzuch boli jak nie wiem co, sluz bialy gesty. Piersi bola, dziwne uczucie w przelyku i ustach. Tylko zawsze w moim zyciu jest tak ze jak sobie wyobrazam ze cos mogloby byc to to sie nie staje.
Ja 2 miesiace temu kupilam 4 testy ciazowe wiecie na 4 miechy i wykorzystalam je przez 1,5 miesiaca bo wydawalo mi sie ze a moze poprzedni wyszedl zle, a moze za wczesnie :)

Boje się rozczarowania.. dzis jest 3 dni po spodziewanej miesiaczce, ale tak jak kiedys pisalam ja mam nieuregulowany cykl wiec sama nie wiem. Ale brzuch boli okropnie i mam takie uczucie ciezkoski i wypelnienia ze szok. Zazwyczaj wtedy pojawiala sie mega wielka @..

Dzis kupie test i zrobie jutro ok ;D
 
jeera86 wiesiołek pomaga na śluz...
ja brałam wiesiołek na poprawę śluzu... i w 2 cyklu czułam różnicę ... miałam "mokro" i małż zadowolony :D
a moja kumpela w 2 cyklu brania wiesiołka zafasolkowała...

no wlasnie dlatego chce sprobowac bo u mnie sluzu to wogole nie ma :( Ale to jak bede w Polsce to kupie.
 
wiec trzymamy kciuki za Bigchild - mam nadzieje,że jak odpalę kompa z rana to przeczytam miłego posta:)
może ja też powinnam sobie ten wiesołek kupić?? bo śluz jest ale mało....
 
reklama
jeera- po piewrsze witam na wątku :) po dugie: moja kolezanka ma męża Pakistanczyka i sa super małżeństwem choc zagadka jest dla mnie w jakim jezyku sie poruzmiewaja bo jest to polaczenie polsko-pakistanskiego-francusko-angielskiego jezyka :)

oj ja znam bardzo duzo dziewczyna z pakistanczykami i indusami (oczywiscie polek) wiadomo że tak jak zwiazki z polakami moga sie rozpasc ale to wlasnie zalezy od dwoch stron. Kto wie moze znam Twoja koleżanke :) my mowimy polsko-angielsko-punjabi niemieckim :) W sumie to w 95% rozmawiamy po angielsku bo oboje znamy jezyk niemiecki w sumie też ale niestety u mnie jest z nim gorzej... a polski i punjabi to na zasadzie wzajemnej nauki :)

anna, pod choinke dostaniesz prezent, tylko pij te ziółka !! ;)

a moge sie4 dowiedzieć jakie??

Tylko ze u mnie jest pod gorke a Wy poprostu postanawiacie byc w ciazy i w pierwszym cyklu bach!!!! I to mnie powoli dobija bo cos czuje ze tylko ja tu zostane bez fasolki....
eeeee tam... ja tu Ci wiernie potowarzysze :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry