reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ale sie rozpisalyscie i to akurat wtedy, kiedy mnie nie bylo, a teraz nadrabiam te wasze wypociny ;-)

aniu dopisz mnie do listy testujacych, @ powinnam dostac 14 listopada, ale ze wzgledu na moj zakrecony cykl nie bede testowac wczesniej jak 19 listopada :-)

buziole
 
reklama
witam z rana wtorkowo
właśnie piję kawę i trza dziecko do przedszkola zaprowadzić:-)
dziś jadę na solarium,zobaczymy czy w ogóle zajadę,bo koleżanka mi wczoraj tłumaczyła gdzie to jest,ale czy trafie?zobaczymy...
moja mała pannica ogląda właśnie tv "jimjam":-D
paulina jakieś przeczucia?bo jutro masz dostać @:-)
wstawać śpiochy


zmierzyłam sobie dziś temp i mam 36,8- więc na 100% cykl bezowulacyjny ,..:(
biorę duphaston,ale on raczej nie obniża temp?!
 
Ostatnia edycja:
lilou83 jak często zasuwasz na solarium, czy bierzesz pod uwagę, który d.c? Pytam, bo sama często mam dylemat czy iść, czy może jednak zrezygnować bo to zaszkodzi. Zalatuje obsesją, no ale cóż, się chce mieć dziecko to czasem odbija :-D
 
Witam się z nad porannej kawy :) Jeszcze tylko jutro i weekend :D tylko pogodna nie weekendowa za oknem :(

devi choć Ty jedna znasz crocsy:)
mowa o tych oryginalnych,wlaśnie chce sobie kupić na mikołaja,mojej szwagierce również:)
a wiedziałas o tym,ze możesz dokupic takie dopinki do tych butów?nazywają się "jibbitz" oto masz tu w linku,można sobie fajnie buta ozdobić:)
Jibbitz™ | Crocs™ Europe

lilou- wiem co to przypinki, bardzo fajan sprawa. Mam kwaituszka :D I to prwada, syrki się w nich nie pocą :D

lilou83 jak często zasuwasz na solarium, czy bierzesz pod uwagę, który d.c? Pytam, bo sama często mam dylemat czy iść, czy może jednak zrezygnować bo to zaszkodzi. Zalatuje obsesją, no ale cóż, się chce mieć dziecko to czasem odbija :-D

A ja nie lubie solarium :)
 
to w pewnym sensie zazdroszczę :-) chociaż z drugiej strony nie ma co sobie wszystkich przyjemności odmawiać :-D i tak mam nadzieję, że niedługo będzie przymusowy 9 miesięczny odwyk :-D
 
to w pewnym sensie zazdroszczę :-) chociaż z drugiej strony nie ma co sobie wszystkich przyjemności odmawiać :-D i tak mam nadzieję, że niedługo będzie przymusowy 9 miesięczny odwyk :-D

nie no, jasne- nie ma co sobie odmawiać przyjemności. Ja nie lubie solarium bo nie podoba mi się solariowa opalenizna choć kiedyś koleżnaka przkeonywała mnie jak to fajnie zimoa wygrzac sie pod lampami....w takim przypadku wolę pójść na saune :)

No i mam nadzieje, że odwyk będzie przymusowy szybciej niż Ci się wydaje :)
 
hej z rana !
ja dzisiaj w domu, mój pies wymiotował całą noc, rano do weta trzeba było pójść więc wzięłam urlop, fajnie tak być w domu o tej porze :D mogłabym już iść na zwolnienie z powodu ciąży hehe, ja mam o tyle fajnie, że jak zaciążę to od razu na L4 ze względu na warunki pracy szkodliwe, już się nie mogę doczekać tego lenistwa ;p

A dzisiaj rano dostałam mmsa od mojej koleżanki, od tej która ma te plamienia przed @, udało im się zafasolkować, ale faaaajnie, coraz więcej dzieci będzie

co do solarium, to ja stanowczo odradzam, kiedyś chodziłam, ale odkąd pracuję na histopatologii i widzę ile młodych ludzi ma czerniaka, a zwłaszcza dziewczyn, to przestałam chodzić kategorycznie, także zastanówcie się, raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi, ale częste opalanie, to proszenie się o chorobę, a przecież chcemy dbać o siebie, no nie?? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry wszystkim!!
Ale pogadalyscie wczoraj o butach, dzis o solarium i tak na marginesie to tez ide dzisiaj, jak co wtorek. Ja z kolei nie lubie swojego koloru karnacji wiec raz w tyg ide na 10min
 
hej staraczki ;)

julieet ja tez mam przed @ plamienia, czasem 2 dni, a ostatnio nawet 7 !! teraz w tym cyklu też już zaczelam plamic a za 3 dni mam sie testowac :( czuje ze @ sie zbliża i fasolki nie bedzie. moj gin nie wytłumaczył mi dlaczego tak sie plami ;( a płace wielką kase za wizyty.
 
reklama
Dziękuję za gratulacje:*

Mayli Tobię serdecznie gratuluje i musimy założyć wątek hehe:-)

A więc wczoraj miałam dostać @, i dzisiaj zrobiłam test, czy przeczuwałam? powiem Wam, że nie nastawiałam się ale czułam jakiś spokój:-) nie wiem czy takie coś istnieje ale było inaczej tym razem:-) co do objawów to bolą mnie piersi i mam taki dziwne kłucia w brzuchu:-) jutro prawdopodobnie idę do lekarza bo pierwsze maleństwo straciłam więc teraz muszę dmuchać na zimne!

Dziewczyny testujcie i dałączajcie do Nas!!:*

PATRYCJA!!!!SUPERRRR!!!!!!GRATULUJĘ!!!!!!!:-D:-D:-D:-D
odezwa do reszty dziewczyn: listopad to jest wasz miesiac a najpóźniej grudzień bo same z Partycją nie chcemy być na naszym wspólnym staraczkowym wątku!!Bierzcie się do roboty, testujcie, mają być dwie kreski bo jak pisałam wierze w prawo serii!!
Pamiętajcie, nie testujcie za wcześnie bo ja łez nawylewałam przez te dwa testy które mi nie wychodziły, dopiero w 9 dniu spóźnienia test był na 2 kreski więc bzykać się i zachodzić dziewczyny!:cool:
 
Do góry