reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
malinowy sen znawcą nie jestem ale może to jest plamienie implantacyjne?z tym,że ono występuje dokladnie tydzień po owul.
więc albo u Ciebie owul miałaś 2 dni poźniej,no chyba,że mierzysz temp, monitorujesz i wiesz dokladnie że tego dnia była owul (16dc) bo używając tylko testów to nie masz 100% pewności bo od momentu TO pozytywnego owul wystepuje do 24h.

druga opcja- albo @ niebawem
nie wiem czy Ci pomogłam...:/
 
hej dziewczynki, mnie cały tydz nie było na forum... narazie po trochu nadrabiam...
kto zafasolkował? :D
my mamy dni płodne więc jesteśmy już ... hm... troszkę umęczeni :-D



nie mogę się już doczekać testowania .. hi hi
 
Ostatnia edycja:
lilou83 mialam monitorowany cykl i czułam pękniecie bo wystąpiło razem z małym plamieniem, ale przed chwilą dzwonił mój gin z wynikami cytologii i wyszło ze mam mały stan zapalny, więc może dlatego plamie ...
 
my siedzimy w chacie bo beznadziejny dzień....

Ikasia jeśli TO testowa kreska wyjdzie mocniejsza,bądź taka sama jak testowa to znaczy,że jest owulacja.
mi sie wydaje,ze nawet jak jesteś po owulce to też wyjdzie druga krecha ledwo widiczna,ale wyjdzie.
ale ta blada kreska również w twoim przypadku oznacza że to jesscze nie owulka.
rób codziennie,o podobnej porze,między 10-19, podobno po południu lepiej zrobić TO.
zobaczysz w końcu różnicę kiedy będzie owul. to krecha będzie mocna. pamiętaj,że jak pierwszy raz ujrzysz TO pozytywny, to oznacza,że do 24-36h nastapi owulacja! najczęściej jest to tylko 12h.
nie zdziw się jeśli TO bedzie CI pokazywał przez 3-4 dni cały czas wynik pozytywny- dlatego,że wzrasta poziom LH i kiedy masz juz owulkę,to przez ciałko żółte ten poziom jeszcze jest wysoki i w testach to wychodzi.
ela motto masz fajowe:)


No ja narazie mam 8dc, wiec czekam...ale mysle, ze jesli juz 6 dc pijawiala sie druga kreska testowa, to chyba oznacza ze sie owulacja pomalu zbliza prawda?:tak::tak:
 
czesc dziewczynki,
ja rowniez chciala bym sie do Was dolaczyc :-) czesc z Was znam z innego forum, ale tych ktore mnie nie znaja, kilka slow o mnie :-)
mam 27 lat, o dzidziusia staramy sie od czerwca zeszlego roku, ale dopiero od jakis 4 miesiecy zaczelam czuc parcie, bo chyba najwyzszy cza sna pierwszego bobaska, a gdzie jeszcze drugie :-p w czerwcu zeszlego roku odstawilam anty. od tego miesiaca mierze temp. i sprawdzam sluz, ale ten cykl uwazam chyba za stracony, owu mi si eprzesunela na 18 dc. a zawsze mialam 27 cykle (ostatnio 28 dni) wiec nawet nie wiem kiedy sie spodziewac...
buziole dla wszystkich :*

czy tutaj tez jest tyle nauczycielek:rofl2:
 
czesc katty
Ty napisalaś tu a ja napisałam w twoim wątku:-D
ja nie wiem czy tu są jakieś uczone?:-)
czemu tak od razu cykl stracony?:confused:
 
w tym miesiacu wrzucam na luz i bzykanka tez za duzo nei bylo, tylko raz 2-3 dni przed owu, wiec marne szanse ;-) al esie nie doluje, ostatnia cyber imprezka z kahaka naladowala mi akumulatorki
 
najlepiej się nie nakręcaj,ja dałam na luz,bo moj cykl też jest już stratny bo za wcześnie łyklam progesteron i chyba zatrzymał mi owulacje...no nic moze następny miesiąc?
idę się myć i do wyra bo maż czeka
 
reklama
Do góry