reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No ostatnie dwa cykle było po 35 i 31 dni... a jeszcze wcześniej 44... więc raczej długie.

No ale teraz wdać kiedy była owu i wiem ze moja faza lutealna ostatnio ma po 10-12 dni więc 20 powinnam mieć @ a jak nie przyjdzie to 22 będe testować

Co do starań to wiem ze szybko ale zawsze marzyłam o dzieciach rok po roku :-)


Dzięki no zobaczymy :-D
 
hej wszystkim, miego dnia
Pyscek ja robie troche błachy obiad jajka zadzone, ziemniaczki i salatka z pomidorów, trazymam kciujkasy za bete i wizyte jutro
Fifka podziwiam ze tak szybko sie zddecydowałas :)
Magda trzymam &&&&&&&&&&&&7 za wizyte w piatek :)
 
to ja się nicola wpraszam na obiad do Ciebie :p ale bez mojego bo nie lubi jajek sadzonych :p

:(:(:( był listonosz już się ucieszyłam że testy mi przyszły i będę mogła rano zrobić a tu list do teściowej :(:(:( wrrr ...
 
Ostatnia edycja:
Sat

na rozluźnienie klimatów damsko-męskich
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293817_388909371164750_1271241447_n.jpg

Pyscek
u mnie identycznie jak u Magdy: @ spodziewany wczoraj, dziś mam 30dc, nie wiem czy to za wcześnie
no za wcześnie ja zrobiłam 6 dni po planowanej @ i negatyw a @ dalej brak a dziś już 54 dzień cyklu i gin mnie opitolił że za wcześnie zrobiłam powinno się robić 2 tyg po @ planowanej ..
ja bym dziś zrobiła ale testów brak ... :/ pewnie przyjdą jutro albo w piatek jak już będę wiedziała wszystko :(
 
reklama
Do góry