reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Natkusia a może to mm winne zatwardzeniu Michasia? Może wystarczy, że przez kilka dni poje Twojego mleka i wszystko wróci do normy?
Możesz spróbować czopków glicerynowych. Cieplejsza kąpiel może rozluźnić jelitka.
Teraz jak widzę, że młody mi przy twardzielach się męczy to wystarczy, że dam mu mus z suszonej śliwki i już mam obsrane 90 % dziecka



Pyscku żono moja, ja Ci przyniosę szczęście w dążeniu do fasolki :*
 
reklama
Która może pomoże mi i powie coś na temat badania nasienia ? ile kosztuje ? i czy trzeba na miejscu czy można dowieźć w określonym czasie ... bo czytam w necie to różnie bywa ... :confused2:
 
Natkusia piękne dziecię :-)
Sleepy coś ci miałam napisać ale zapomniałam,jak wrócę do posta to uzupełnię :-)
aha już wiem, Dziecię masz boskie :-) ale Ty jesteś Dzidaaaa, dopa z Ciebie, ze hej :-)

Cześć Magd.a dawno Cię nie widziałam.
Cześć Pysiorek
Ael Pyscek moje gratulacje :-) Cieszę się Waszym szczęściem :-) Bukiet+polnych+kwiatów.jpgpaczka.jpeg

Atanek Ael ja znów całkiem odwrotnie, nie cierpię cukinii, oprócz placków smażonych na oleju żadna inna wersja mi nie odpowiada
Natkusia odnośnie zatwardzeń, u mnie był ten problem to:
-masaż brzuszka
-przykurczanie nóżek do brzuszka
-troszkę podgrzewanie suszarką
-przejście na bebilon 1 na kolki i zaparcia
- i probiotyk lacidofil (ale to brałam jak tylko wyszłysmy ze szpitala,ale wiem,ze też działa)

Ael ja na to mówię awaria od kolan po pachy hyhyhy
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
reklama
Pyscek Ael gratuluje :-) Pyscek powiedz mi z jakiego jubilera ten pierscionek bo sie zakochalam. ...
Moja jes_cze nue spi...
A natkusia moja po tyg dodtala kawałek czopka i od tego czasu co dzien lub co 2 dzień robi takie kupki twarde jak dorosły...
 
Do góry