reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Młody wykąpany, pojedzony i śpi :-)

Pyscek no to działajcie, działajcie ;-) a ja będę chronić Michała przed innymi hihi .. a jak tam sprawy się mają kochana?
Atan no mam nadzieję że moje brodawki dadzą radę bo strasznie chcę karmić :tak:

Ja bym chciała powiedzieć, że ja nadal nie mam żonki :-( i mi smutno..

Mamusie: co jest dobre na zatwardzenie u maluszka? mój po tym mm ma masakre.. termometr idzie w ruch ale średnio a kupe robi z wielkim wysiłkiem raz na 3 dni :confused2:
 
Mmmm ... żonka moja :*
nie wiedziałam że uwielbiasz kolor niebieski :sorry:

Po ciąży została mi taka fiksacja nt. tego koloru :-D


Ja bym chciała powiedzieć, że ja nadal nie mam żonki :-( i mi smutno..

Mamusie: co jest dobre na zatwardzenie u maluszka? mój po tym mm ma masakre.. termometr idzie w ruch ale średnio a kupe robi z wielkim wysiłkiem raz na 3 dni :confused2:


Natka napisz, że szukasz żony to na bank któraś się zgłosi, co się martwisz :-)
A na zatwardzenie dobry jest probiotyk, Lakcid, Lacidofid. U nas jedna dawka rozpuszczona w wodzie np rano albo w południe i wieczorem mieliśmy wybite szambo :-)
 
no mają się tak, że narazie mam małe zapalenie i leczę dziś ostatnia dawka :) a potem umawiamy sie na badanie nasienia i z wynikami i z sobą po @ jade do gina i wtedy już będziemy wiedzieć na 100% co i jak i kiedy, czy wogóle się uda :D Michasia chroń, chroń przed innymi :)) jak nie to ja wkrocze do akcji:-p
 
Natkusia u nnas z kupkami był problem przez ponad 2 miesiące zaczęło się jak mała miała ze 3-4tygodnie (jak zupełnie skończyłam karmić piersią) i trwało +/- do 3 miesiąca, przetrwaliśmy....kupa była raz na dwa trzy dni nawet cztery...termometr to nie jest najlepsze rozwiązanie - szybko dziecko się przyzwyczaja i potem mogą być problemy, to samo tyczy się oliwki innych takich (te metody polecam kiedy naprawdę jest źle...) a tak masowanie brzuszka, uginanie nóżek, ciepłe kąpiele i ewentualnie te środki co pisała Ael - to tak z mojego doświadczenia:)
 
No z tymi kupkami to porażka :-( zobaczę jak będzie przy cycowaniu, może problem zniknie ale jak nie to na pewno kupię to co Ael napisała :-) ja daje małemu probiotyk BioGaia ale nie pomaga na to ajć.. Bożesz on po 3 dniach robi taką kupę że płakać mi się chcę nad jej ilością gdzie ona mu się zmieściła :sorry:

Pyscek no to super że coś się dzieje :-) to ja mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&! No i żeby wszystko szybko poszło hihi .. a Michaela będę chronić jak lwica niah :-)

Ael oznajmiałam już że poszukuję żonki ale cóż.. bez echa :confused2:

Paluszek no własnie jak musiałam zrobiłam przerwę w cycu i mały jest na mm to jest porażka.. mam nadzieję że szybko minie! Dzięki za rady :* a ja widzę że masz córcie :-) i znowu sie starasz?
 
Natkusia no na razie intensywnie nad tym myślimy, trochę się boję, jest tysiące wątpliwości....ale wiem, że jak teraz się nie pokusimy to potem będzie jeszcze trudniej, a dwójkę chciałabym mieć:)
Pyscek...no co Ty takich szalonych to jest nas tu chyba niewiele...poza tym nie chlipać tutaj tylko działać...
 
reklama
Pyscek oj tam oj tam.. Głowa do góry i brać się za męża no! Przyjdzie i na Ciebie czas :*

Paluszek ja nie wiem kiedy chcę mieć drugie dziecko.. muszę zapomnieć pierwsze 3 tyg z moim Michałem bo to było coś strasznego :-D ale myślę że jak młody będzie miał rok to będziemy pomału działać :tak:

EDIT: Stworzyłam album Majkela :-) fotki dodane. Hasło wiadome ;-)

Mąż mnie zrzuca z kompa .. śmigam, będę jutro

Dobranoc :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry