reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No to mój identycznie się zachowuję jak chłopiec w artykule. :-D ja wiem o tym ze mu nie wolno i większość czasu staram się mu zapewnić ruch na leżąco a nie na stojąco, ale czasem nie ma bata. Będziemy niedługo u ortopedy na USG więc wtedy będe miała okazję porozmawiać i małego posprawdzać :tak:
 
reklama
Kurcze to uważaj na siebie! Masz rację jeśli mozna chwile popracowac gdzies to czemu nie ale zdrowie najwazniejsze. Mi siadł kręgosłup i stawy dzięki dzwiganiu skrzyneczek;) Normy normami ale jak zgłosiłam pracodawcy ze to za ciężkie to stwierdził ze na moje miejsce jest 10 innych osób;)

Aelku obgadam to jutro z tym lekarzem i jeszcze chcę podjechac do tej prywatnej naszej Pani bo ona jest bardzie konkretna a ten z przychodni dziadek tak na odwal się mam wrazenie wszystko robi.


Wiem że to nie jest pokrzepiające że komus tam się udało ale będąc na urlopie gada sie o wszystkim i właścicielka posesji opowiadała o przyjaciólce która kilka lat nie mogła zajść w ciążę . Badania wsio ok u niej i u niego. Zaliczyła masę lekarzy ,klinik ,depresji . Małzeństwo zaczęło się sypać bo wiadomo że ciągła presja smutek nie pomagają. Podjęli decyzję o adopcji . Wzięli rodzeństwo a po roku urodziła synka:) To ciśnienie jest tak wielkie dla kobiety że blokuje i koniec. Żaden lekarz nie pomoże.
 
Pyscku, fajnie, że jakaś praca, zawsze można na spokojniej innej szukać, jak się ma więcej kaski.

Ael, zęba żadnego nie namierzono, a maruda śpi już3 godzinę, więc mam nadzieję, że jej przejdzie. Bo inaczej, jak znów będzie marudać w nocy to nigdzie nie jedziemy.

Atan, dzieciom cycowym gluten się powinno wprowadzać jak skończą 4 miesiące po 3 gr na 100 ml posiłku przez dwa miesiące. A resztę pytaj lekarza. Ja jajka mojej nie daję, bo brzdąc nie lubi :p

Czerwone plamy na całym ciele mogą być efektem uczulenia na słońce, nie śmiejcie się, jest takie.

Iwasku, spróbuj innego smoka dać, może o to chodzi.

Wiecie co? Czuję się dziwnie, Fifka się stara, więc siedzi w domu, ale cała reszta pracująca wraca do pracy, a tylko ja taki obibok, że biorę wychowawczy... i to na 7 miesięcy:szok:

Drzwi na budowę dojechały podobno :-p ale nie chce mi się doopy ruszać, żeby je oblukać, oblukam może w sobotę, albo kiedyś tam, jak będą wprawione. W tym roku jeszcze kominek z takich większych wydatków, żeby mi małż nie zmarzł, jak tam coś będzie dłubał.

A moja panna nogi podciąga pod siebie i jak jej podam ręce to wstaje. Ale niczego innego się nie chwyci, więc niech jeszcze posiedzi na czterech literach, nim zacznie zwiedzać świat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochana zlecenie czy umowa o pracę zawsze pieniądz jest i się przyda :-)

umowa zlecenie

Pyscku, fajnie, że jakaś praca, zawsze można na spokojniej innej szukać, jak się ma więcej kaski.
no dokładnie bo ciężko nam ostatnio było :( zaplacilo sie rachunki i czasem na jedzenie nie było trzebabylo pożyczać od rodziców :(
 
\

Aelku obgadam to jutro z tym lekarzem i jeszcze chcę podjechac do tej prywatnej naszej Pani bo ona jest bardzie konkretna a ten z przychodni dziadek tak na odwal się mam wrazenie wszystko robi.

.

No i dobrze robisz, wiesz zawsze wysłuchać innej opinii niż stałego lekarza. Może mam nadzieję, któryś odnajdzie przyczynę tego uczulenia.


Sil marudna w nocy może właśnie przez ząbki? Nasz przez chorobę i zęby śpi z nami bo i tak i tak się przewraca i ryczy, a my już nie mamy sił do niego wstawać co pół godzin.
 
Pyscku, ja swoją karierę zaczynałam w czymś jak dom pomocy społecznej, Schronisko dla Niepełnosprawnych, staż, małe pieniądze, ciężka robota, mycie, wysadzanie na kibelek niepełnosprawnych dorosłych chłopa. tylko popołudniówki, czasem cały weekend, by w następny iść do szkoły, bo robiłam podyplomówkę. Narobiłam się jak dziki osioł i... znalazłam lepszą pracę. Tobie też się tak uda. Ważne, żeby się gdzieś zaczepić.

Ael, ale w buziaku nic się nie dzieje, twardo, nic nie opuchnięte. Dziwne to moje dziecię. Okaże się. Moze zwyczajnie przejadła się na noc i o to chodziło, zobaczymy dziś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sil zdarzają się wypadki, że w buziaki nic nie zwiastuje zęba a ten wychodzi. No ale obserwuj młodą w nocy, ma m nadzieję, że to przejedzenie :-)
 
Fifciu nie wiem jak Ci to powiedzieć, hm… nie było jeszcze tego na forum ja będę pierwsza chciałam się rozwieść z Tobą, ponieważ duże zmiany pomagają w życiu, może pomoże mi cos takiego w zajście w ciążę – wiem że to głupie ale niemożliwość zajścia mnie przygnębia :( już nie wiem co robić, rzadko jestem na forum więc lepiej jak znajdziesz sobie inną żonkę co bywa częściej niż ja lub codziennie na bb ...
 
reklama
Do góry