reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam
Ja sobie dzisiaj odpoczywam,mąż zaplanował grillowy obiadek,więc nie mam roboty
Mona nie chcę Cie negatywnie nastawiać,ale biorąc tabletki miałaś wymuszony okres,dlatego jak pisałaś miałaś co sobotę... teraz organizm musi dojść do siebie,mi po odstawieniu cykle się z powrotem ustawiły jak przed braniem tabletek,ale &&&&&&&&&
Ah fasolka ten Twój facet,aż nie wiem co napisać,co do mieszkanka to ja bym nawet przymknęła oko na brak ogródka byle z dala od teściów...
Pyscek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a zrobiłam sernik,dodałam tylko rodzynek,pycha
 
reklama
tak się zbieramy do miasta że ja nadal w piżamie chodzę :-D ale make up juz zrobiłam taki byle jaki ale coś tam mam.

pyscek: a to jak nie przyjedzie @ to jest nadzieja na fasoklę ??
U nas dobrze, miłość między mną a mężem kwitnie :-p tzn. psychicznie bo fizycznie to ja jakoś anty raz na jakis czas sie skuszę , Ada rośnie założyłam jej wczoraj ubranko na którym na metce jest od 3-6 mcy a juz są dobre, na długość, bo jest wysoka, no i jakoś leci, przraż mnie co jakiś czas myś o powrocie do prayc bo wcale nie mam ochoty isć, chce być kura domową spodobało mi sie- bojciu nie wierzę ze to piszę :sorry2:

miq: mi to sie marzy ciasto zjagodami ale nie chce mi sie piec
 
Pyscku a nic się nie stało,tak jakos przyśniłaś mi się i to bez konkretnych powodów,bez konkretneg tematu. Chociaż może to coś znaczy;-)
Lam fakt,tyle tylko,że masz poparcie w męzu,który jest również i biologcznym ojcem małego no i w dziadkach,którzy mają z nim świetny kontakt.My dopiero uczymy się ze sobą żyć bo w końcu jesteśmy zupełnie/byliśmy zupełnie obcymi ludźmi,Młody jest obciążony wieloma historiami,które nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić:no:
 
Witam się! :-)

Ja melduję że u nas wszystko ok
biggrin.gif
mięliśmy problemy z karmieniem bo mały nie umiał załapać chwytania i ssania ale zwalczyliśmy cyca i Michaś ślicznie je a pokarm leci jak z kranu .. od wczoraj mamy naukę samego jedzenia a nie muldania bo potrafił mi nawet 4 godz wisieć na cycu a jak go odstawiłam to płacz.. Ciotka-położna mną potrząsła że mały robi sobie ze mnie smoczek i dzisiaj już Młody jest super (odpukać) .. je 20-30min i śpi po 3-4 godz
biggrin.gif

Michaś grzeczny, bez żadnych na razie problemów brzuszkowych itd .. ja jedynie mam problem z brodawkami obolałymi i popękanymi oj to jest masakra
dry.gif
mam nadzieję że szybko dojdą do siebie i karmienie będzie dla mnie przyjemnością
biggrin.gif


Rzadko bywam na bb bo jakoś musiałam się ogarnąć.. jest coraz lepiej więc myślę że będę zaglądać częściej!

Co tam u Was moje kochane cioteczki?? Kurczę tęsknie za Wami ale wiecie jakie są początki ;-)
Oczywiście w miarę możliwości Was podczytuję :tak:

Martusia przykro mi i tule do serca :* jakoś to wszystko jest niesprawiedliwe..

Pyscek trzymam mocno &&&&&&&&&& za cykl :-) no i czekam na synową!

Dziurka fajnie że jesteś z nami :-) a Twój kawaler już duży - super!

kurcze.. tak sobie pomyślałam że już nie mogę wysyłać fluidków ajć

Aaa mój Michaś dzisiaj skończył 2 tyg :-) a rano o 7.35 łezka mi się zakręciła w oku jak pomyślałam jakie szczęście mnie spotkało :-)
 
Natkusia,cieszę się,że już pomalutku ogarniasz wszystko jako młoda mamusia,z każdym dniem na pewno będzie coraz lepiej.
Mój kawaler hm...no ja już iałam go takiego dużego ale przez te pół roku ze mną czy jeszcze wcześniej w dd strasznie rósł:-D
A wiesz..akurat mnie fluidki niepotrzebne ale innym dziewczynom na pewno sie przydadza:-p

Nie wiem dziewczyny czy może oglądacie taki program o staraniach par na Polsat Cafe pt. "zróbmy sobie dziecko".Polecam! bardzo ciekawy

A w ogóle to gdzie się podzała She,Asiol i inne nasze staraczki?:blink:
 
Ostatnia edycja:
natkusia polecam masc Maltan na brodawki dziala cuda ;-) gratuluje michasiowi 2 tyg ;-)
witam ;-)
magdalenko sliczny bartus
fifka sliczny konrade ronie ;-) a rozmowa z tesciem mnie rozbila ;-) rosmieszyla
 
pyscek: a to jak nie przyjedzie @ to jest nadzieja na fasoklę ??
U nas dobrze, miłość między mną a mężem kwitnie :-p tzn. psychicznie bo fizycznie to ja jakoś anty raz na jakis czas sie skuszę , Ada rośnie założyłam jej wczoraj ubranko na którym na metce jest od 3-6 mcy a juz są dobre, na długość, bo jest wysoka, no i jakoś leci, przraż mnie co jakiś czas myś o powrocie do prayc bo wcale nie mam ochoty isć, chce być kura domową spodobało mi sie- bojciu nie wierzę ze to piszę :sorry2:

no to super że wszystko w porządku :D mała rośnie jak na drożdżach wczoraj oglądałam zdjęcia na fb jest śliczna a najpiękniejsze ma oczka :D

Pyscek trzymam mocno &&&&&&&&&& za cykl :-) no i czekam na synową!
noo mam kochana taka nadzieję, że synowa już tam sie rozwija w brzuszku :)) no ja czekam teraz na zdęcia zięcia :-D oj steskniłam się za Wami :*
 
Dziurka She się już nie stara. Przeprowadziła sie do Wrocławia ze swoim narzeczonym i planują ślub jakoś za dwa lata. Wtedy wróci jakoś do starań a teraz sobie pracuję i żyje powolutku :tak: A co u Asiol to sama chciałabym wiedzieć... :-(


No ty kochana teraz jesteś panna do wzięcia! :-D A Bartek tak jak napisałaś ma swoje historie dodatkowo zaczyna wchodzić w wiek buntowniczy... mam nadzieje że z czasem coraz lepiej się dotrzecie i zgracie się w pełni :-)

No a kiedy ten wyjazd u cebie? Mam nadzieję ze tak się załapiesz na jakąś robote i się troszkę odkujesz!

Dziurko ja na TLC oglądam sobie czasem porodówka i "Wielkie historie małych ludzi"! Też super programy!



Lam mój M będzie robił galaretki z bitą śmietaną :-D



Pyscku
ja tak sobie myślę ze nie przyjedzie..... albo w następnym cyklu razem będziemy w ciąży chodzić XD




Miq
jak się czujesz???




Hej Natkusia! 100 Lat dla Michasia z okazji 2 tygodni!! Jeju kiedy Konrad był taki malutki..... :sorry:




Atan
co tam u ciebie??





A ja normalnie mam ochotę dzisiaj krzyczeć z radości!!! Nie mogę się doczekać końca @!!! Do tego jutro mój M jedzie złożyć dokumenty do nowej pracy! Zaraz powinniśmy mieć nowe auto.... jeju jak się wszytko fajnie układa!! Szkoda ze w tym miesiącu nie wiem czy nam kasy wystarczy do 1............. :no: ale damy radę :-)
 
reklama
Do góry