reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Można go podciąć.. ale jak jest golony do skóry to co mu odrasta to w większości podszerstek, który narasta z każdym ogoleniem :-) moje w lato śmigają albo w papilotach albo w kubraczkach z siatki i nic im się nie czepia, biagają po trawie, ale w większości w cieniu z racji ich krótkiego pyszczka ( pekiny też w upalne lato nie powinny chodzić na spacer niż 15 minut :-) ) a w zimie mają kubraczki z ortalionu nie przemakają im a śnieg im tylko się do łap czepia :-) ale w domu do wanny i chłodną wodą rozpuszczam kulki albo daje im wyschnąć samym i rozczesuje łapy,żeby nie powstały kołtuny :-)
 
Magda moja mama ma pudla (ja się znią wychowałam) i ona wcale sierści nie gubi,... ja nigdy nawet jednej kępki sierści nie zauważyłam a ona spałą zawsze ze mną w łóżku! :szok: Po drugie co do ciepła... jak Kiara (bo tak ma na imię) w lato była nieostrzyżona to męczyła się jak diabli... leżała na terakocie dyszała i nie miała na nic siły... na spacer szła tylko siku i jej się biegać nie chciało... po ostrzeżeniu na króciutko od razu inny pies! Biegała, szalała i nie dyszała aż tak bardzo. Widać było gołym okiem ze jest jej lżej. Teraz biedaczka ma 15 lat ale dalej dzielnie się trzyma :-D tylko z tym czesaniem to była prawdziwa udręka... no i ze strzyżeniem bo wełna szybko odrastała a strzygłam ją z mama sama.



BOZE CZYTAMIE ZE ZROZUMIENIEM............... MADZIU PRZERASZAM..................... JA ZROZUMIAŁAM ZE PUDLE GUBIĄ SIERSĆ....



A no i jedziemy dzisiaj do tego pieska :tak: Już się ugadałam z mężem :-)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie zaoferowane psiakami i nikt mnie nie zauważył :confused2::-p idę sobię.

A tak poważnie to idę sprzątać a potem mykamy na 18nastkę mojego siostrzeńca więc dzisiaj mnie nie będzie.

Miłego dnia :*
 
pyscku dziękuję :*

natkusia pogłaskam :)

lamia tyle ile to możliwe oszczędzam się, w domu skaczą koło mnie hihi ja dyrektoruję żebym miała siłę jeździć do niej bo to ważne dla niej też, a że mamy nie daleko więc też sobie nie wyobrażam pojechać choć na chwilę

jedyne co to strasznie mnie ręce bolą od odciągania pokarmu ale wszystko dla mojego aniołka zrobię żeby tylko dobrze było i wróciła z nami do domu
 
natkusia: widze iprezowiczka z ciebie, to miłej 18stki i smaczngo torta, tam nie upij sie za bardzo :-D

neciuszka: a jak teściowie , szczęsliwi, i w ogóle teściowa twoja zrobiła sie lepsza i bardziej sie inetresuej toba?
 
lamia złego słowa powiedzieć na nią nie mogę, robi za mnie wszystko co tylko może, gotuje obiadki, sprząta, zmywa. Jak Łukasz w pracy jest zagląda co jakiś czas pytając jak się czuję czy coś mi potrzeba. dziś mi poodkurzała wytrzepała dywan lata jak może. Zresztą nie tylko ona teść i szwagier to samo, a z tymi przenosinami tak zagęścili ruchy że pokój szwagra prawie pusty, pokończyli tam i od rana noszą wszystko stąd, dziś chyba już nie ale w poniedziałek pomalują tam to będzie można coś tam wynieść poprzestawiać u nas już do malowania też. Dziś kolega przyjeżdża wymierzyć i zaprojektować szafę do tamtego pokoju. Wszycy starają się z czym i jak mogą, żeby nam pomóc, ułatwić.

I muszę powiedzieć że mój mąż wiedziałam że jest cudowny ale jak patrzę jak on to wszystko mimo przemęczenia ogarnia i jeszcze mną się opiekuje, z jaką czułością i miłością patrzy na małą, a jednocześnie do mnie też się przytula całuje i wogóle że choć momentami mi ciężko nie łapę doła dzięki niemu.
 
Necia - z doświadczenia wiem, że elektryczny laktator to cudooo! Ręczny mi padł po tygodniu, taki nawał miałam, a omęczyłam się ze ściąganiem, bo twarde piersi itd... Set Medeli (butelka i uchwyt) kupiłam w poradni laktacyjnej (46zł), a silniczek używany w ekstra stanie za 110zł, więc cały rewelacyjny laktator kosztował mnie 160zł w przybliżeniu. Trzymam za Was mocno kciuki, za Ciebie i Gosię :) nie wiem jak to się stało, ale nie widziałam Jej zdięcia... ale wierzę, że jest śliczna i kochana :)
 
no to super, czami takie sytuacje zbliżają jeszcze bardziej ludzi i odkłada się na bok a jakieś tam nieporozumienia, oby taka postawa trwała cały czas. No i chyba strasznie wzrusza jak tatuś do córeczki wzdycha z miłościa, ja juz tez nie mogę sie tego widoku doczekać.
 
reklama
ja to teraz na wspomnienie widoku jego jak za każdym razem patrzy w ten inkubator i ją dotyka mam łzy w oczach.

dagne jeśli to nie problem musiałąbyś się do środy popołudnia cofnąć tam są fotki bo nie usuwałam ich. ja dziękuję Bogu i lekarzom że w takim stanie w jakim się znalazłam jesteśmy obie w tak dobrej formie teraz i ja to właściwie dobrze najważniejsze żeby malutka bez problemów większych teraz rosła i wróciła do domu.

lamia czasem jak się że tak powiem nakręci to gada z tej radości od rzeczy ale to jak pozytywnie momentami denerwuje, ale naprawdę wszyscy robią co mogą, nawet moi rodzice choć są 60 km dalej. dziś moja mama chciała przyjechać ale ma katar i boi się mnie zarazić.

moja mama wogóle to postanowiła napisać podziękowanie do dyrekcji szpitala dla lekarzy którzy mną się zajęli i nas uratowali.
 
Do góry