reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Cześć laseczki :)

Fifka pamiętaj leżeć!!! bo ja cię znajdę :p

Ael korespondencie ty :D

Jak pokazują te maluszki na wejściach z WOŚP to mnie jakieś beczenie łapie ;) a mój maluszek dokazuje od wczoraj sobie
 
Ael korespondencie ty :D

No cioo :-p
Macie poród na żywo XD chociaż Madzia nie odpisuje, to uznaje za dobry znak, bo może akcja się rozkręciła. No jeśli nie, to pewnie małż zabrał jej telefon :-D

No dobra... to nie nadrobię.... ale to moze któraś mi co nieco streści? Z magdaleną mam kontakt to wiem co u niej, a u innych babeczek?

Haha wiedziałam :p
Masz tu link do mojego wczorajszego postu to masz skrót https://www.babyboom.pl/forum/stara...raz-pierwszy-42617/index1358.html#post8004448 od wczoraj na razie nic się nie zmieniło.
 
No to niewiele się działo :-D a przynajmniej nic więcej o czym nie wiedziłam.

Pyscek ja tam trzymam kciuki zafasolkę!

A i Netka wózek super! jak tak go z mężem iglądaliśmy to niemal identyczny jak mój... nawet stelaż taki sam...




No a teraz co tam u mnie wyszło...

No więc jak już widziałam Ael co nie co pisała... Okazało się ze w duzej mierze skurcze pojawiły się przez infekcję dróg moczowych no i po odstawieniu fenoterolu (na 4 dobe po odstawieniu zaczęłam rodzić). Akcje porodową miałam super, skurcze regularne a KTG wychodziło idealnie porodowe... az same położne się dziwiły że dało sie to zatrzymać. Rozwarcie nie szło więc dlatego próbowali. Obecnie mam 1cm rozwarcia i na razie nie rusza dalej... ALE!!! Odstawili mi wszytkie leki podtrzymujące... mam brać tylko nospę jak boli... (położna po cichu doradziła żebym wzięła jedną tabletkę fenoterolu jak będe miałą skurcze) więc dosć mocno się boję.... :szok: do tej pory brałam 6 razy dziennie fenoterol a teraz znowu nagle nic... lekarz powiedział zebym "postarała" sie jeszcze z dwa tygodnie wytrzymać no ale jak coś to zeby się nie przejmować...
 
Ael pewnie gdybym zaczeła rodzić za 4 dni to pewnie znowu próbowaliby mi zatrzymać... ale pytanie czy dali by tym razem radę... bo ja będą w szpitalu nawet na tym fenoterolu miałam skurcze tyle ze zaczeły się zmniejszać, więc ciekawe... a za dwa tygodnie to juz by nawet nie próbowali zatrzymywać.
 
reklama
Wiadomość od Magdaleny: "Dupa, przyszła i zaś przykręciła i wszystko przeszło - jestem już zła jak osa!"

Ehh a lekarza ni huhu nie było u niej....
 
Do góry