reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zawijam, nawet odkurzacz szedł w ruch ;) ale poskromiona złośnica :) powiedz mi Dobra Duszo co się działo?

Co się działo, hmmm??

Madziulek testowała, ale testem 25, jedna kreska, @ brak. Nowa forumowiczka Belka ma testować w poniedziałek. Więc Madziulek powtórzy test 10 już i czekamy na 2 wyniki.
Soglam nadal uwierzyć nie może, że ma fasolkę, a ja się cieszę że częściej zagląda.
Atanek robiła ciacho wczoraj, odebrała wczoraj leżaczek i się pochwaliła, z resztą modelem który mnie się podoba i jak sprzedamy obecny leżaczek z FP to się na ten drugi rzucę, bo chyba bardziej mi się podoba niż mojemu dziecku XD
Ło matko, Fasola (chyba, jak nie to poprawcie mnie) narzekała na teściową, bo ta grzebała jej w rzeczach.
Neciuszka odebrała wózek i jest zadowolona.
Pyscek brak @ ale ona powtarza jak mantra, że czeka na @ i brak fasolki, a ja ją czaruję.
Fifka w szpitalu, okazało się że zapalenie dróg moczowych, stąd ból i skurcze, miała dziś wychodzić jednakże nie wychodzi, bo rozwarcie, czeka na usg, ale lekarza wpierw wzięli na cięcie a potem chyba zapomniał i wyszedł, pielęgniarka kazała jej czekać.
Magdalena jutro dostaje oksy i miejmy nadzieję, że Oliwier jutro pojawi się na świecie.
No i jak widzisz ta niedobra torebka Iwasek nie informuje mnie, że bolał ją brzuszek, a ja po prostu przez nią siedzę jak na szpilkach.

Czy ja o czymś zapomniałam?
 
reklama
Ael Ty mi powiedz czy est sens kupować opakowanie pampersów rozmiar 1 80 szt. przy założeniu, że w szpitalu nie będę używała?
i o coś jeszcze miałam zapytać, ale zapomniałam
 
Ael Ty mi powiedz czy est sens kupować opakowanie pampersów rozmiar 1 80 szt. przy założeniu, że w szpitalu nie będę używała?
i o coś jeszcze miałam zapytać, ale zapomniałam

Anu jest sens, dziecko w ciągu tygodnia zużyje ok 40 pampersów, więc przyda się nawet razy 2 do domu. Wiktor miał ok6 tygodni jak zaczęliśmy używać pampersów rozmiar 2.


Necia Karmi pić możesz, to piwo nawet nie jest :-D


Doniu, jak ja to ogarniam? Tak jakoś, po prostu pamiętam :-D
 
Ostatnia edycja:
Ael no nie gadaj że naprawdę mogę bo ja jak głupek chcicę mam od dawna i dziś wyprosiłam 3 łyki od męża a on ma resztę dopić bo jak mogę to nie oddam :D

Rozmowy dwóch czubków (mnie i męża)

-m: nie chodź mi tu w majtkach
-ja: ale dlaczego aż tak źle wyglądam że już patrzeć nie możesz?
-m: nieeeeeeee, bo cię zsekszę. I co wtedyyyyyyyyy?
- ja: będę zsekszona?

albo druga sprzed chwili.

Kładę się i maurdzę że mnie łupie w kręgosłupie.
-m: trzeba było się odrazu w piżamkę przebrać
-ja: oj no to ty będziesz zmuszony to zrobić
-m: hę?
-ja: biedactwo no jakoś przeżyjesz
- m: kochanie ależ nie rozpatruj tego w takich kategoriach

I weź tu bądź mądry ;)
 
hejka dziewczęta:)

Znowu dziś mojego na zakupy wytargałam. Że on jeszcze nie ma mnie dosyć... Kupiłam 5pak body 56 i kombinezon taki jesienny z polaru. Mam też upatrzony wózek w smyku. Mamy 20% zniżki, więc pewnie fotelik też tam pójdzie za jednym zamachem.

Sil: Pięęęęękna! Ale śliczne zdjęcia masz! Zwłaszcza to drugie! No i wiadomo.. Zdjęcie zdjęciem ale modelka prima sort;)

Martocha: Problem z rocznicą widzę?:) My wyjechaliśmy na rocznice i jak tam czytam twoje plany sypialniane, to szczerze zazdroszczę.
U nas było tak: o 14 ślub, o 15 czy 15.30 obiado-kolacja do jakiejś 18 i ... pożegnaliśmy gości. Dalej biegeiem do domu po torby, z 5h w samochodzie w drodze do warszawy, 3h czekania na lot, 7h w samolocie i niestety ale naszą noc poślubną przespaliśmy;P A białą podwiązkę do tej pory mam nierozpakowaną w szufladzie;P A na rocznicę polecieliśmy na 4 dni do mediolanu i w efekcie "świętownie" było dość podobne, bo cały dzień chodziliśmy. No ale chociaż na pizzy byliśmy przy duomo w tym pasażu znanym którego nazwy nie pamiętam;P
 
Hej dziewczyny :***
Atanku, Pyszczku nie testowalam, bede moze po niedzieli jak odbiore wyplate ;), a @ nadal brak, dzisiaj brzuszek lekko pobolewal ale przestał... Niby sie nie stresuje ale chcialabym juz wiedziec...
Ja wrocilam z zajec, wstawilam pranie, kapiel i do wyrka, jutro znow zajecia i zaliczenia... Staram sie nie myslec, zobaczymy co bedzie po niedzieli...
Lamia śliczny brzusio...
Sil śliczniutka ta Wasza coreczka :)
Neciuszku wózeczek pierwsza klasa :)
Ael to dobrze ze @ wrocila, znaczy to ze wszystko ok ;)
Milego wieczorku zycze :***
 
reklama
Do góry