reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Iwonko torebko a czemuś mi nie napisała, że brzuch Cię pobolewa i Igorek mało się rusza????????? Toż to wiesz, że ja na Twojego bardzo czekam i na smsy też...

Kochana moja torebeczko:*** wiesz ja nie chce panikować i się nakręcać:) Jak będą już pewne objawy możesz być pewna że jeden z pierwszych fonów będzie do Cię :*
 
reklama
Kochana moja torebeczko:*** wiesz ja nie chce panikować i się nakręcać:) Jak będą już pewne objawy możesz być pewna że jeden z pierwszych fonów będzie do Cię :*

Ale ja chce się nakręcać i masz mi dupę zawracać! Kapiszi torebko :-p

Fifka nadal czeka na usg, lekarz się zmył, dawała znać pielęgniarce, ta kazała czekać, zapewne dziś się już nie doczeka.
Magdalena daje radę, w nocy bolał ją brzuch jak na @ i twardniał brzuch, jutro o 7 biorą ją na lewatywę potem zapewne oksy i jazda.

Z tego co wiem Madziulek miała testować z Belką w poniedziałek.
 
ale śliczna dzidzia...:-). Ja też chce taką! :-)
Więc muszę coś wyjątkowego na rocznicę wymyśleć :-p. W hotelu gdzie mielismy wesele fundują nam romantyczną kolację, wiec na pewno nic z jedzeniem. Może kupie poprostu szampana, truskawki..a reszta sama pójdzie :-p
 
reklama
Sil ale Ona piękna ta Twoja Dominisia cuuuudo :-D

Ael a jak Ty to wszystko ograniasz, kto kiedy gdzie i co??? :szok:

A ja przepakowałam znowu torbę do szpitala, bo dowiedziałam się, że żadnych rzeczy hignicznych nie muszę przynosić (doliczą mi 13 euro do faktury). Ale jak obejrzałam te maleństwa to zachciało mi się mojej kruszynki... ale niech jeszcze posiedzi ze 2 tyg.
 
Do góry