reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Mijenka no z cyca to ja nie dam mleczka, co dziecku będziesz zabierać :p

za mleczko to akurat podziękuję bo nie lubię:-p ale jako rasowa przylepa uwielbiam się przytulać:-D
a poza tym jeszcze dobrze by Ci się zrobiło od tego ssania i co wtedy? :-D Twój men mógłby być zazdrosny:-D:-p


Pyscku nawzajem ;***
jak Tobie minęła ta noc? :-D
 
Pysek:
Ja tu nowa jestem i bacznie wszystko uważnie czytam,
U mnie sylwester minał ok, znajomi przyszli i tak przesiedzieliśmy , i przejedliśmy , jedzenia zostało , że ho ho :) A tobie jak minęła noc>???
 
Ael dziękujemy za wieści ;*


Sleepy ja bym wybrała Olivier :tak: bo mi się bardzo podoba!


Magda@@
teraz będzie rodzić Iwasek (jutro jedzie na wywołanie) później Magdalena, Donia no i ja jestem taką bombą zegarową i mogę się rozpakować w każdej chwili :-D

Magda a o co chodzi z tą kłódką? Jak coś to tylko piwnica...

Sleepy
na początku lepiej skupić sie na mniejszych rzeczach! :tak: ale jak kupisz to myśle ze nic się nie stanie :-)

Pyscek a no mineła dość spokojnie! Mały dalej siedzi w brzuchu :-D

Mijenka haha ja to w zasadzie wszytkiego po trochu słucham, ale to co FB to fakt bardziej moje klimaty :tak:



A mój M ma ponad 39 stopni gorączki... :-( dałam mu leki, ale widać ze źle się czuję,... a jutro na 4 do pracy idzie :no: normalnie mu współczuję... Zaraz chyba spać pójdziemy.
 
za mleczko to akurat podziękuję bo nie lubię:-p ale jako rasowa przylepa uwielbiam się przytulać:-D
a poza tym jeszcze dobrze by Ci się zrobiło od tego ssania i co wtedy? :-D Twój men mógłby być zazdrosny:-D:-p


Pyscku nawzajem ;***
jak Tobie minęła ta noc? :-D

szczerze ... nie pamiętam :laugh2: szybko bardzo szybko ale mam przebłyski że bardzo fajnie - bo zarąbiste zdj powychodziły :-p
Magda Witaj :)
Ael ja Ci dam torbę :wściekła/y: a po drugie oglądałam sesje na FB :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
hahaha Fifka mój mąż właśnie dopatrzył się, że masz stronkę Sabatona:-D
jego komentarz:
- ta koleżanka słucha Sabatona?? jaaa a skąd jest? a ładna?
- dla mnie ładna ale ma męża i czeka na rozpakowanie
- łeeee a już myślałem... ale Białystok to za daleko...
tu krytyczny look na mnie
- i dalej będę musiał się z takim męczyć...

haha haha:-D
 
Do góry