reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Oj Ael :* ależ ty uparta! :-D

No jakbyś mnie kurna nie znała.... :p

a u nas dość ciulowo przebiegł wieczór... jak od 20 zaczęliśmy się kłócić tak po północy skończyliśmy:-(

Oj bidulo moja, choć do cioci Asi wytuli w mleczne cyce.

mijenka Ty przynajmniej zakończyłaś... a ja się ponad dobę nie odzywam do niego..

Ty no weź tą sytuację rozwiąż siłowo, bo chyba inaczej do M nic nie dotrze.

Ael: Filip. Jak się podoba? Ja już mam taki mętlik w głowie że sama nie wiem co mi się podoba.. Zawsze myślałam że jak będę kiedyś mieć syna to na pewno olivier, a teraz.. Maksymilian mi się też podoba. Tylko si,e boję, że jak wyjdę na balkon małego na obiad ściągnąć z podwórka i zawołam MAX!, to mi przybiegnie moje dziecko i z 5 okolicznych psów:/

Filip bardzo mi się podoba:)



Wiadomość od Mineralnej: "Mała jest bardzo grzeczna, została zaszczepiona przeciwko żółtaczce i gruźlicy. Rana po cc boli ale skurcze bolały bardziej. O 4:55 mała przywitała Nowy Rok a o 11 już kazali wziąć prysznic. Czujemy się rewelacyjnie ale mała nie chce jeść bo sutki nie chcą stanąć i ma problemy w chwyceniu. Mój pojechał po kapturki. Dobrze, że wczoraj pojechałam, miałam mało wód i w ogóle to macica mi wapniała. Od rana nam małą wzięli jedynie przewinąć. We wtorek wychodzę."


Dodatkowo Mineralna dziękuje wszystkim za gratulacje :-)
 
Spoko jutro się zabieram do siebie.. jego akurat cały dzień nie będzie.. mam czas tyle,że problem, bo moja jeb** babka założyła mi kłódkę do drzwi od piwnicy z węglem i zapowiedziała,że klucz da mojemu ojcu.. jeb** babsko..
 
Magda: nie uważasz ze to bez sensu? Ktoś musi być mądrzejszy..Ja bym pogadała..

Doradźcie mi z tym imieniem(olivier czy filip) i czy kupować już pościel.. :/
 
Witaj Magda:)
Ja mam nadzieje , że bedzie mniej burzliwy ten nasz 2012 rok.
Nie mam przeczuc co do płci dziecka... ale imię dla dziewczynki to NADIA :) , a dla chłopczyka Dominik lub Mateusz:)

Która za niedługo bedzie rodzić?? jeszcze nie poczytałam wszystkich wpisów hihih
 
ciociu Asiu nie mów 2x bo jeszcze się przyzwyczaję i zrobię Wiktorowi konkurencję:-D

a swoją drogą Fifka tak sobie zerknęłam w Twojego fb i widzę, że Ty w moich klimatach muzycznych:-D

magd.a a o co kaman z tą kłódką??? :confused:
sleepy ja obstawiam Filipa:-D
magda@@@ teraz chyba Iwasek a potem chyba ma_gdalena :tak:
 
Ostatnia edycja:
sleepy.. wiecznie ja wyciągam pierwsza rękę i mówiłam przepraszam w tym momencie nie mam zamiaru bo potraktował mnie jak scierkę do podłogi.. i nie mam zamiaru zniżać się do jego poziomu..
 
reklama
magda: ja nie mówie żebyś przepraszała. Ale jakbyś na następną zaczepkę odpowiedziała że nie życzysz sobie takich odzywek, że ty tak do niego nie mówisz i oczekujesz że on też nie będzie. Że ci przykro jak tak robi bo czujesz się wtedy tak i tak.. No jak z człowiekiem.. Może wtedy poczuje się winny i przeprosi grzecznie;)

atan: ładna ta pościel:) Mi akurat ta co pokazywałam bardzo wpadła w oko i teraz przeżywam pierwszą fazę miłości- motylki w brzuchu jak na nią patrze normalnie:D;P Z tym że ja jestem wnętrzarski zboczuch;P
 
Do góry