reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A dziękuję, Mag, całkiem dobry :) ten śnieg z rana jeszcze mnie wprawiłw euforię, która trochę odpadłą, gdy uświadomiłam sobie, że moja radosna myśl "narty" w tym sezonie się nie ziści, ale luz :)

Ale to pewnie dlatego mi humor się poprawił, że wczoraj mąż przyjechał wcześniej z pracy, znaczy od razu i spędziliśmy razem całe popołudnie, gadając, śmiejąc się i bez kompa i tv, bosko było, a na wieczór go jeszcze zaskoczyłam i napadłam. A co, że mnie nie wolno i nam razem, to co on ma cierpieć i mi się humor od razu poprawił :)

Rasta, to dobrze, że już wszystko wiesz, a teraz nabierzesz sił i spokojnie doczekasz. A ja wierzę, ze się uda
 
reklama
rasta po świętach będziesz naładowana pozytywną energii i na pewno będzie dobrze, musi być!
ja mam nadzieję, że los sam przyniesie mi prezent na święta, dla męża i całej rodzinki...
kochane co jako chrzestna mogę dać małemu na chrzciny i jednocześnie prezent świąteczny?zaplanowane na II dzień świąt. A słyszałyście jakimś przesądzie, że osoba będąca chrzestną nie może być w ciąży?

zafasolkuje ja bym poszła na L4, kiedyś też bym pracowała ile się da, ale teraz, w tych czasach gdzie człowiek żyje w nerwach, w pośpiechu nie ryzykowała bym zdrowia fasolki, dlatego jak tylko się uda to idę na zwolnienie, zresztą u nas w pracy zmienne temp są a to też grozi smarkaniem itp.
 
Ostatnia edycja:
MIg we mnie cały zcas jest pozytywna energia więc musi się udać ;) i nam i Wam ;)

mój mąż był chrzestnym i powiem szczerze ze tradycyjny prezent kupił ale fajny... złoty łańcuszek z krzyżykiem... mi sie podoba.... fajne sa pozytywki z grawerką, obrazki srebrne.... ja kocham aniołki wiec figurki aniołków też sa słodkie
 
hehe a ja narazie mam spokuj z piskiem hehe ale jak przyjdzie czas to labladroa chcemy biszkoptowego :p mojemu strasznie sie podobaja i to jedyny pies na ktorego sie zgodzil przy dziecku a ja jestem taka psia mama i mogla bym miec cale schronisko:p


Haha ja też jestem psia mama i wszytkie zwierzaki bym przyniosła do domu najchętniej! Najgorzej że mój M taki sam jest i musimy się mocno kontrolować :-D


Sil ja to już sama nie wiem jak oni to liczą... bo ja pracowałam 7 miesięcy przed zwolnieniem a wcześniej robiłam "na czarno" więc tak jakym nie miała zarobków, a mi i tak wypłacają tyle kasy ile mam na umowie. Mi się wydaję ze oni nie mogą na zwolnieniu wypłacić mniej niż jest w umowie...


Rasta
no to super by było jakby się jeszcze teraz udało! Biedna ty nawalczysz się o to maleństwo! Wszystkie ci tu bardzo dopingujemy :*


Fasolka a to co?
 
Miq, pomysł Rasty jest fajny, sama chciałabym, by naszemu dziecku coś takiego dać. A ile ma Dzieciątko, bo teraz to różnie chrzczą i jakie macie fundusze?

Rasta, to super :)

Fasolka, spokojnie, idź do kierowniczki i ktoś musi zaakceptować delegację.

Fifka, bo Tobie wyliczyli tylko z umowy, bo nie mogą wziąć tego na czarno, bo jak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Miq, pomysł Rasty jest fajny, sama chciałabym, by naszemu dziecku coś takiego dać. A ile ma Dzieciątko, bo teraz to różnie chrzczą i jakie macie fundusze?

Rasta, to super :)

Fasolka, spokojnie, idź do kierowniczki i ktoś musi zaakceptować delegację.

Fifka, bo Tobie wyliczyli tylko z umowy, bo nie mogą wziąć tego na czarno, bo jak?
Mały urodził się 04.10 więc na święta będzie miał niecałe 3 miesiące, nad funduszami nie myślałam, ma być coś fajnego, myślałam nad zabawka ale zabawek pewnie całe mnóstwo dostanie
 
Do góry