reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Rasta to ja mocno mocno trzymam kciuki za powodzenie! :*

O bożeee dziewczyny, mój chce mnie śmiechem chyba dobić... Włączył sobie na słuchawki film, i siedzi i duma przez jakieś dwie minuty i kutwi co chwilę bo mówi "no czemu do cholery głosu nie ma!!".
Coś mnie tknęło i pytam "a kabelek załączyłeś?"....Jaka grobowa cisza nastała...bo tak tak, nie podłączył kabla od słuchawek i się do mnie nie odezwał. Po chwili tylko powiedział "no tak, mi czegoś tu brakowało..."
 
reklama
rasta heheh smile! Nie chce dolowac, tylko ze ja nie dalam sie namowic na IUI, ale wiem ze sie udaje tylko nie za pierwszym razem, nadal nie chce cie dolowac, ja mam gorzej robie in vitro i to pod warunkiem ze badania mojego wyjda ok.
 
magd.a 23dc a owulke miałam 22, 23 ale co do tego nie jestem pewna:dry:
to moze to być implantacyjne plamienie ;-) oby trzymam kciuki &&&..

ja idę spać bo mam żądze mordestwa swojego.. a lepiej,żeby jeszcze pożył.. i jak ja kutfa mam mieć owulkę jak on mnie tak wq.. bardziej się czuję jakbym pmsa miała :-/

Siedział caaały dzień w domu ! Mieliśmy razem obiad zrobić, poszedł do toalety na chwile (!) wchodzę po szmatkę a on siedzi i gra :)wściekła/y:), wkońcu obiad zrobiłam ja.. on zmył naczynia.. poprosiłam go żeby pranie rozwiesił, to ważniejsze było mordowanie zombie na facebooku.. dziecko nie facet

Amalfi a Ty mi się pytasz czy zaczęłam się starać ?! Powiedz mi z kim ?!
 
Magd.a łączę się z Tobą w bólu:tak: mój wrócił po 12h siedzenia przed monitorami, zjadł obiad i pognał do rycerzyków:baffled:

a mój pies je właśnie ziemniaki:eek:
 
Ostatnia edycja:
Ale naskrobałyscie!!

mijenka ja tez jestem 88 :D magd.a i jestem z sierpnia ;p z ktorego jestes ?

I ael nasza narozrabiala ;p ojj a pozniej przytulanki do piersi proponuje :D ojj nie dobra ty ;d

A mnie juz tak kusi zeby zatestowac jutro ;p niewiem czy wtrwam do czwartku ;p a jajniki i podbrzusze pobolewa :(


Uciekam spac :) Jutro o 7 wstaje i do pracy :( Owocnej nocy zycze :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
udalo mi sie was doczytac po pracy :szok:
rasta trzymam &&& ze wszystkich sil!!!
donia slicznosci ta twoja fasola :tak:
a co do usg tv (transwaginalne) to ja was zaskocze - po raz pierwszy w zyciu mialam...trzy miesiace temu!!! a pierwszy raz u gina bylam jakies 14 lat temu :tak:
a tak poza tym to zaczelam dzis nowy cykl
 
Do góry