reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
magda a chcialam podziergac na plazy troche, fuck!
rasta trzymam &&&&&& za IUI, mam nadzieje ze nie poplyniesz z kasa, bo to tylko 12 % szans, a wy macie chyba slaba armie, IUI sie robi jak wsio ok jest, ale cuda sie zdarzaja, zwlaszcza ze do zaplodnienia starcza jeden plemnik. Wiec nie boj doopy, to prawie jak stosunek tylko bez gry wstepnej;-)
 
w poniediałęk powtarzalismy badania i wyniki armii sa lepsze wiec jest sens z IUI... kasa ogromna ale lekarz jest rewelacyjny i ufam mu....

i to wlasnie podczas IUI szanse armii sa zwiększane nawet o 20%
 
rasta no oby ci sie udalo, na weteranki wpadnij tam jest tymonka ona robila juz chyba dwa czy trzy IUI i narazie nic. Dokladnie nie wiem ile bo nie mam pamieci do liczb.;-)
 
reklama
Do góry