reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

he he Ael ale muzyczkę czadową dałaś, ja przyznam się szczerze, że poza Twoim oddechem to niewiele widziałam ale pewnie Ty z innej perspektywywy patrzysz

a Madzia, ja miałam na myśli to, że może On się boi odmówić mamusi, bo tej sytuacji moich znajomych tak właśnie było
Doniu pod filmem masz podpis z konkretnymi danymi gdzie oglądać film, ale najlepiej w określony czas kliknąć a filmik tak się ustawi na parę sekund przed kopniakiem. Fakt połowy trzeba się trochę bardziej dopatrzyć, ale te dwa kopniaki z początku filmu (1:2..., 1:3...) widać porządnie :-)

AEL ale masz małego wiersipiete ;)

No wiem i czuję... czasem boleśnie :-)
 
reklama
he he Ael ale muzyczkę czadową dałaś, ja przyznam się szczerze, że poza Twoim oddechem to niewiele widziałam ale pewnie Ty z innej perspektywywy patrzysz

a Madzia, ja miałam na myśli to, że może On się boi odmówić mamusi, bo tej sytuacji moich znajomych tak właśnie było

Wiesz co coraz częściej jej odmawia.. a wczoraj pojechaliśmy na te zakupy :-) on zadzwonil do mnie czy jadę, ja mówię,że mogę jechać nie mam nic specjalnego do roboty, pogadalismy i on mowi,ok to podjedzieMY po Ciebie za godzinę, ja na to podjedzieMY ? on ,że z mamusią przyjedzie, ja mówie ok.. potem dzwonie i mowie, wiesz, jedz z mama ja nie chce sobie nerwow psuc, mama Ci doradzi, przeciez robila to przez ostatnie 24 lata Twojego zycia.. on zebym sie nie wyglupiala i wogole..
po 20 minutach dzwoni do mnie i mowi zlaź na dol jedziemy sami.. :-D
 
dobranoc kochane :-* trzymajcie się ciepło.. a tym co chcą zaciązyć owocnej nocy :-)

a Sil,życzę,żeby katar odpuścił ;-)
 
Wiesz co coraz częściej jej odmawia.. a wczoraj pojechaliśmy na te zakupy :-) on zadzwonil do mnie czy jadę, ja mówię,że mogę jechać nie mam nic specjalnego do roboty, pogadalismy i on mowi,ok to podjedzieMY po Ciebie za godzinę, ja na to podjedzieMY ? on ,że z mamusią przyjedzie, ja mówie ok.. potem dzwonie i mowie, wiesz, jedz z mama ja nie chce sobie nerwow psuc, mama Ci doradzi, przeciez robila to przez ostatnie 24 lata Twojego zycia.. on zebym sie nie wyglupiala i wogole..
po 20 minutach dzwoni do mnie i mowi zlaź na dol jedziemy sami.. :-D



e uczy się chłopak, znaczy reformowalny :) będą z nigo ludzie a Ty bądź twarda, ja to bym nawet czasem wyśmiała tę mamusiowa spódniczkę :)
 
reklama
Do góry