reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pyscek, a co sie stało???Czym sobie zawinił, ze go (i w sumie siebie tez:)) tak karzesz???

Oj tam, oj tam... ten test to tak tylko z włsnej głupoty...juz nie raz pisałam ze stara i głupia jestem;P wiec tylko tym swoim zachowaniem to potiwerdzam:) ale oczywiscie jak m. przyjdzie robie i zaraz dam Wam znac:)
 
myślę, że po tym całym rozgłosie znajdą się ludzie dobrej woli, którzy pomogą tej dziewczynie, ale jej trzeba pomóc nie tylko tu i teraz ale zapewnic przyszłośc, znaleźc pracę, warunki do wychowania dziecka itd., myslę że gdy finansowo zacznie się układac to nie odda dziecka
 
Ja nie wiem po co tymm ludziom zwierzęta... tym bardziej jak by mi tak przeszkadzały te konie, że nie miałabym nawet zamiaru ich karmić to wolałabym się icch pozbyć... niektórzy ludzie są do d..py :wściekła/y:
Pyszczku co się stało??

monika tak, ja słyszałam. I tto właśnie taki jest nasz system... dziewczyna dostawała całe 68 zł brutto rodzinnego, ale jak napisała, że nie ma za co nakarmić swojego synka to znalazło się kupę zapomóg!!! Dziewczyna napisała też, że nie chce stracić kontaktu z dzieckiem i się go po prostu pozdbyć tylko zapewnić mu ciepły posiłek i dobry dom

bo nie wiem czy doczytałaś reszte :p
 
Szkoda czasu na obrażanie ;-) Pogadajcie szczerze i wyjaśnijcie sobie bo nie warto zostawiać niewyjaśnionych spraw:tak:
Moje kochanie pojechło na zakupy i wróciło z niespodziewajką. Kupił mi zawieszkę do bransoletki- malutki wózeczek.
 
Pyscek Iwasek ma racje, szkoda czasu na fochy. Wiem i rozumiem że czasem puszczają nerwy, ale nie warto. Jedyne co jest fajne w kłótni to godzenie, ale nawet dla niego szkoda nerwów:tak:
 
reklama
Uciekam dziewczynki!!!! życzę stosunkowej nocy :-) a jutro sobie sprawdzę jak tam paluszek... trzymam &&&&&&&&&&&&&
 
Do góry