reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

Hej Dziewczyny :) Mam coreczke ktora w zeszly wtorek skonczyla 2 latka :) zdecydowalismy, ze juz czas na rodzenstwo w koncu M dojrzal do tej decyzji bo ja juz od roku o tym marze.. starania zaczniemy dopiero w pazdzierniku poniewaz w pazniernku jade do pl a z fasolka bala bym sie wsiasc do samolotu. Pozdrawiam :)
 
reklama
Mili zycze Ci aby szybciutko sie udalo. Ja juz sama nie wiem co myslec . Owulacje mialam 16 dnia cyklu we wtorek a od piatku bolaly mnie juz piersi, ale to pewnie byloby za wczesnie na jakies objawy. Dzis jest 24 dzien cyklu a mnie kluja piersi. W tym cyklu nie mierzylam od poczatku temperatury, ale teraz od kilku dni mierze i jext max 36, 8 . W poprzednich cyklach tez byla raczej niska. Nie wiem juz co myslec, tak bardzo chcialabym aby sie udalo
 
Ja zaczynam mierzyc od tego cyklu. Jak 3 lata temu staralismy sie o corcie to moja najwyzszla byla wlasnie 36.8 a najnizsza 36.4 wiec jest nadzieja :) kiedy testujesz? U mnie pozytywny byl na 3dni przed @ przy cyklach 30dni
 
Mili testuje 4 września. Ostatnio mam bardzo nieregularne cykle, ale myślę że jeśli owulacja była w 16 dniu to cykl może być 32 dniowy . Tak więc obstawiam właśnie tą datę :)
 
Ostatnia edycja:
Mili wiem że to głupie pytanie , ale czy dopiero po inplantacji wytwarza się hormon HCG , czy już po zapłodnieniu ? Mi się wydaje że po zapłodnieniu , jakoś tak tracę nadzieję ...
 
reklama
Do góry