reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witajcie znów, nie było mnie dłuższą chwilę, a już muszę nadrabiać.

A więc tak:
Ja moje prawko zaczęłam rok temu w grudniu. Muszę robić je na raty bo jestem na obczyźnie a robię w kraju. Myślę że jeżeli wszystko się uda to na wiosnę lub lato odbiorę prawo jazdy.
I trzymam kciuki za te które jeszcze nie mają, a robią i gratuluje posiadaczkom. :)

Co do przytulania, to u mnie też często jest 2 razy dziennie, ale raz dziennie to już napewno, chyba że mój Luby jest b.zmęczony po pracy to jestem wyrozumiała. Wiem też że ze zmęczeniem człowiek a tym bardziej przytulanie nie wygra(Nie wiem jak będzie jak będę w ciąży, czy też po rozwiązaniu, ale mam to szczęście, że wszelkie moje obawy rozwiewa mój mąż, na zapas nie myślę,)

A co do niespodzianki, mój Luby pokazać mi chciał dzisiaj być może nasze przyszłe auto, ale ja nie jestem jeszcze zdecydowana, bo nie mam przekonania. :o

Ritta
Co to za upławy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blue - taki bialy gesty o lekko nieprzyjemnym zapachu (przepraszam za szczegoly). Typowy jak w stanie zapalnym :(
Boli mnie gardlo a ja czasem tak mam ze jak organizm oslabiony to tam tez mnie cos lapie.
I moj optymizm do tego cylku upadl. Przyszla i na mnie pora na dola.
 
Ritta w tej chwili główa do góry ! Nie przesądzaj wszystkiego tylko walcz :* Zobaczysz ze wszsyko bedzie dobrze !!! Inaczej być nie może , my kobiety musimy mieć siły jak cala armia Herkulesów !!!! :):):) Nie schizuj i sie nie zamartwiaj na zapas :) szalej z męzem :):):) BEDZIE DOBRZE KOBIETKO :)
 
Ostatnia edycja:
Ritta
Z tego co słyszałam to można, ale lepiej sie skonsultować . :)
Oby wszystkie Twoje obawy zniknęły tak szybko jak sie pojawiły! :)
 
;)
Ajoooo!:D
Nadia znow wymiotowała...teraz układa sie do snu...
ja chwilka przed kompem... widzę rozmawiacie o prawie jazdy...Ja miesiąc po slubie mama mi dała swoj samochód bo przez chorobe nie moze jezdzic... chcecie zobaczyc co sie z nim stało?
 
reklama
O ja cież pierdzielę!
"Nizłe" to dachowanie!
Całe szczęście, ze nic Ci sie nie stało i inni nie ucierpieli!
Z auta nic, ale najważniejsze że zdrowa Ty! :)
 
Do góry