reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

reklama
Ja jestem po biochemicznej z maja, ale beta nie była wysoka tylko 10, 2 dni później okres przyszedł potwierdzone badaniami z krwii, jak dotąd na razie cisza...
 
Hej! Czy są dziewczyny po biochemicznej? Ja teraz po okresie zaczynam starania. Ktos tez? 😊
Ja miałam biochemiczną rok temu w marcu. Cykl później zaszłam ponownie w ciążę i choć z masą problemów to ją donosiłam do 37tc. Synek ma już 8 miesięcy niestety w lutym znowu była biochemiczna. Okazało się, że mam mthfr C677t oraz PAi homozygotyczną. Od starań acard i od pozytywnego testu heparyna przy kolejnej ciąży ale starać zaczniemy się dopiero za kilka miesiecy. Polecam sprawdzic b12, kwas goliowy i homocysteine (musi byc miedzy 6 a 8). Ja chcialam zrobic pakiet na trombofilie z testdna.pl juz po 1 biochemicznej ale zamkneli granice, byl problem z dowozem paczek i niestety tego nie zrobilam. Ale polecam sprawdzic bo ja chyba cudem donosilam synka. Mialam objawy zakrzepicy niestety.
 
reklama
U mnie minęły 3 miesiące od biochemicznej i na razie cisza... Mam cichą nadzieję że do grudnia się uda
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
818 tys
Do góry